Oferta pracy

Administrator Systemów ERP

Asp Polska Sp. z o.o.O firmie

Asp Polska Sp. z o.o.

Wierzbowa 21

Głogów

Firma ASP POLSKA SP. Z O.O. istnieje na rynku od 2002 roku. Firma zajmuje się produkcją detali oraz kompletnie zmontowanych podzespołów z aluminium, stali i tytanu m.in. dla przemysłu medycznego, rehabilitacyjnego oraz samochodowego. W fabryce powstają m.in. elementy do wózków inwalidzkich oraz aluminiowe elementy do samochodów klasy premium. Firma świadczy usługi wysokiej jakości o czym świadczyć mogą zdobyte certyfikaty.

ADMINISTRATOR SYSTEMÓW ERP

Obowiązki:

  • Administrowanie i zarządzanie systemem ERP COMARCH XL
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów techniczno-funkcjonalnych
  • Nadzór nad prawidłową rejestracją danych w systemie
  • Wsparcie użytkowników systemu
  • Analizę potrzeb użytkowników i dopasowywanie rozwiązań systemowych
  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych z zakresu nowych funkcjonalności
  • Testowanie zmian dotyczących systemu

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, na kierunkach technicznych lub naukach ścisłych (np. informatyka, matematyka, fizyka itp.)
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej min. 3 lata w administrowaniu lub wdrażaniu systemów klasy ERP COMARCH XL
  • Wiedzę na temat baz danych SQL
  • Zaawansowana znajomość programu Excel
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność i wysokie zaangażowanie

Mile widziane:

  • Znajomość systemów produkcyjno-logistycznych MES, APS, CMMS, WMS
  • Znajomość języka PHP

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w rozwijającym się zespole i przyjaznej atmosferze
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji ciekawych projektów

„Zgodnie z treścią art. 23 ust. 1 punkt 1 oraz art. 23 ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 96 z póź. zm) zwanej dalej „Ustawą o Ochronie Danych Osobowych” niniejszym wrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych, tj. ASP POLSKA Spółka z o.o.., zwanego dalej „Administratorem” teraz oraz w przyszłości, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi.

Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, zwłaszcza o prawie wglądu do moich danych osobowych, ich poprawiania, a także żądania ich usunięcia w całości, w każdym czasie. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora, jest niezbędne do realizowanych przez niego procesów rekrutacyjnych”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy