Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator systemów informatycznych

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.
    Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 23 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, oraz Afryki.

    Obecnie w związku z intensywnym rozwojem firmy na rynkach zagranicznych, Grupa KAN prowadzi rekrutację na stanowisko:

    ADMINISTRATOR SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

    Nr ref. NIF/1/2018

    Zakres obowiązków:

    • zapewnienie sprawnego działania usług dostępnych dla użytkowników (administrowanie, modyfikowanie, monitorowanie poprawności działania, usuwanie usterek i ich przyczyn)
    • zapewnienie sprawnego działania usług wewnętrznych działu informatyki - serwerów, sieci LAN, sieci telefonicznych, sieci WAN
    • nadzór nad przestrzeganiem zasad i procedur informatycznych i telekomunikacyjnych
    • współpraca z dostawcami usług i sprzętu komputerowego
    • zarządzanie infrastrukturą IT z zachowaniem zasad bezpieczeństwa
    • zapewnienie bezpieczeństwa infrastruktury

    Wymagania:

    • wykształcenie informatyczne
    • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • doświadczenie w administracji usługami Windows, Active Directory, Exchange, o365
    • doświadczenie w administracji i utrzymaniu infrastruktury sieci LAN/WAN
    • znajomość środowiska Windows
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • pożądane cechy: pracowitość, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole
    • zdolność strategicznego myślenia

    Mile widziane:

    • doświadczenie w systemach backupu
    • umiejętność administracji oraz konfiguracji urządzeń sieciowych

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznej i innowacyjnej organizacji
    • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów
    • dużą samodzielność w działaniu
    • pracę w międzynarodowym środowisku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + List Motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o wpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji Grupy KAN (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.)

    bottom