Oferta pracy

Administrator Systemów Informatycznych

RTV EURO AGDO firmie

RTV EURO AGD

Muszkieterów 15

Warszawa

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Twoje zadania:

  • rozwój oraz konserwacja prywatnej chmury uruchomieniowej dla aplikacji w EURO,
  • rozwój oraz wsparcie użytkowników w procesach Continues Improvement / Continues Delivery,
  • udział w projektach mających na celu wdrażanie i uruchamianie nowych komponentów oraz aplikacji na platformie,
  • aktywny udział w tworzeniu i promowaniu nowych rozwiązań architektonicznych w obszarze platformy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 2 lata doświadczenia jako administrator Linux i / lub programista systemowy,
  • ugruntowana wiedza z zakresu:
    • systemu Linux (RedHat, Ubuntu) na poziomie administratora,
    • zarządzania PostgreSQL, RabbitMQ, Hazelcas,
    • Jenkins, Nexus, Sonar, Gitlab lub podobne rozwiązania do budowy CI/CD,
    • protokołów sieciowe i budowy sieci – tworzenie prywatnych podsieci, routing (w L2 i L3), rozgłaszanie adresów sieciowych,
    • protokołów http, https, działanie TLS, urząd certyfikacji,
    • Docker lub inny rodzaj konteneryzacji (LXC, RKT, Containerd),
    • budowy, działania i elementów prywatnej chmury (uruchamianie, sieci, load-balancing ruchu, Discovery, monitoring, metryki, HA, Kubernetes, Nomad lub inne środowisko chmurowe),
  • umiejętność programowania przynajmniej w jednym z języków: Python, Go, Java,
  • praktyczna znajomość koncepcji mikroserwisów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia,
  • pracę w środowisku Ekspertów, w dużej organizacji o stabilnej pozycji rynkowej,
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, programu MultiSport oraz ubezpieczenia na życie,
  • narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku,
  • super atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek,
  • bezpłatny parking.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy