Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Systemów Informatycznych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny

Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny w Warszawie

ZATRUDNI

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • bieżąca konserwacja i kontrola oprogramowania oraz zawartości dysków w macierzach, serwerach, itd.
  • nadzór nad jakością i bezpieczeństwem danych przechowywanych na serwerach przez okresową ich archiwizację, wykonywanie kopii bezpieczeństwa zawartości serwerów i danych na nich zgromadzonych,
  • regularna kontrola antywirusowa sprzętu pracującego w serwerowni szpitala,
  • ochrona danych przed utratą i dostępem niepowołanych osób oraz testy bezpieczeństwa systemów informatycznych,
  • modernizacje i rozbudowa serwerów mające na celu usprawnienie ich działania i dostosowanie do wymagań systemów informatycznych działających w SPDSK,
  • instalacje oraz uruchomienia nowych serwerów, instalacje i pre-instalacje systemów operacyjnych na serwerach,
  • administrowanie zasobami informatycznymi zgromadzonymi na serwerach,
  • administrowanie domeną sieci oraz serwerem domenowym,
  • współpraca z Administratorami Sieci Informatycznej w administrowaniu siecią LAN/WLAN/SAN,
  • konfiguracja oraz administracja systemem PACS,
  • kontrola i zapewnienie ciągłości działania systemów informatycznych,
  • wsparcie Administratora Sieci Informatycznej przy czynnościach związanych z rozbudową sieci informatycznej LAN i SAN,
  • analiza potrzeb w zakresie zakupu i modernizacji sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, planowanie oraz przygotowanie materiałów do planu rzeczowo-finansowego w zakresie rozwoju informatyzacji szpitala,
  • przygotowywanie materiałów do postepowań przetargowych od strony merytorycznej w zakresie informatyzacji jednostki oraz prowadzenie postępowań związanych z udzielaniem zamówień publicznych wynikających z art.4pkt.8 ustawy PZP,

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • profesjonalna znajomość systemów z rodzin Linux i Windows
  • znajomość rozwiązań domenowych Active Directory
  • łatwość w poruszaniu się w warstwach sieciowych L1-L7
  • umiejętność samodzielnej konfiguracji serwerów WWW: apache, nginx
  • umiejętność administracji bazami danych: MS SQL, MySQL
  • umiejętność samodzielnej konfiguracji środowiska pod wskazane wymagania
  • praktyczna znajomość TCP/IP oraz VLAN
  • znajomość technik wirtualizacyjnych: VMware
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu macierzami oraz siecią SAN
  • mile widziana znajomość urządzeń sieciowych HP Switch
  • mile widziana znajomość oraz doświadczenie w zarządzaniu systemem PACS
  • rozwinięte zdolności interpersonalne
  • wysoka komunikatywność, samodzielność i inicjatywa w pracy
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pełen etat
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość dokształcania i doskonalenia zawodowego
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W przesyłanej aplikacji proszę  o podanie oczekiwanej stawki wynagrodzenia.

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Oferty odrzucone zostaną zniszczone.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się