Ta oferta pracy jest nieaktualna od 919 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator systemów informatycznych

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jeżeli chciałbyś mieć samodzielne stanowisko administratora systemów, interesują Cię najnowsze technologie, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Zgłoś się do nas!

Do innowacyjnego projektu prowadzonego w środowisku międzynarodowym, poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 3130/JP

Opis stanowiska:

  • Administracja systemami informatycznymi oraz serwerami, działającymi w środowisku wirtualnym
  • Zapewnienie ciągłości działania systemów informatycznych przy wykorzystaniu najnowszych technologii
  • Zarządzanie obszarem certyfikacji i licencji oprogramowania
  • Praca na samodzielnym stanowisku przy niezbędnym wsparciu innych zespołów

Wymagania:

  • Doświadczenie w administracji środowiskiem wirtualnym Vmware
  • Doświadczenie w administracji serwerami, z uwzględnieniem rozwiązań firm Dell (macierze Dell z serii Equallogic)
  • Doświadczenie w pracy w zapewnianiu kopii bezpieczeństwa, z uwzględnieniem produktów firmy EMC
  • Doświadczenie w administracji Active Directory, Exchange 2013 oraz Lync 2013
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość zdobywania doświadczeń zawodowych i pogłębiania wiedzy w środowisku dysponującym najnowszymi technologiami informatycznymi
  • Pracę dla globalnego lidera w swojej dziedzinie
  • Możliwość rozwoju w obszarach, które najbardziej Cię interesują
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o załączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Connectis Sp. z o. o., Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Dobrowolnie wyrażam również zgodę na udostępnienie przez Connectis moich danych innym podmiotom Connectis Sp. z o. o., w tym w szczególności mającym siedzibę w państwach spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego, w celu obecnej i przyszłych rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami).
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się