Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator systemów IT (DevOps)

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Solwit to firma informatyczna, specjalizująca się w technologiach ICT, w szczególności w rozwoju i testowaniu oprogramowania aplikacyjnego, systemowego i wbudowanego. Tworzymy i testujemy rozwiązania informatyczne oraz świadczymy usługi programistyczne dla Klientów różnych branż.

    Solwit to połączenie zalet niedużej, elastycznej i przyjaznej firmy z najlepszymi praktykami, stosowanymi w światowych korporacjach. Dotyczy to zarówno systemu zarządzania firmą, jak realizowanych zadań i projektów. Łączymy dojrzałość z kreatywnością, a wysoką kulturę technologiczną i analityczną, z nieszablonowym podejściem do tworzenia rozwiązań. Jest to możliwe dzięki unikatowemu doświadczeniu naszych menedżerów oraz współpracy Solwitu z klientami, reprezentującymi uznane światowe marki.

    Więcej o nas: www.solwit.com

    Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    WYMAGANIA:
    • wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe
    • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • dobra znajomość TeamCity / Jenkins / QuickBuild
    • bardzo dobra znajomość systemów kontroli wersji (GIT / SVN / TFS)
    • umiejętności administrowania systemami z rodziny Linux
    • umiejętność administracji bazami danych SQL
    • znajomość Groovy / Java
    • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne rozumienie dokumentacji oraz komunikację na poziomie podstawowym
    • dodatkowo: znajomość Review Board
    OBOWIĄZKI:
    • administracja i wsparcie użytkowników systemów Continous Integration
    • projektowanie, usprawnianie i automatyzacja wewnętrznych procesów i systemów wspierających wytwarzanie oprogramowania
    • wparcie zespołów programistycznych w zarządzaniu konfiguracją środowisk

    OFERUJEMY:

    • ubezpieczenie na życie
    • owocowe poniedziałki
    • szkolenia, certyfikaty, kursy
    • prywatne ubezpieczenie medyczne
    • lekcje angielskiego
    • darmowy parking
    • dobry dojazd komunikacją miejską
    • specjalne miejsca dla rowerów
    • karta sportowa: multisport / ok system
    • ouarterlies, czyli wyjścia zespołowe
    • najnowszy sprzęt
    • coroczna impreza integracyjna
    • pakiet relokacyjny
    Zapraszamy do uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym.
    Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą i uważasz, że spełniasz wymagania rekrutacyjne, wyślij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.
    Prosimy o dołączenie klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a  także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.