Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Administrator systemów IT

ExperisO firmie

  • Karczew, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 39 minut temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Numer ref.: ADS/105/PGO

Zadania:

  • Bieżące wsparcie użytkowników systemów
  • Comarch ERPXL w modułach: Sprzedaż i Produkcja
  • Bieżące wsparcie użytkowników systemu Comarch ERP Optima
  • Współpraca z partnerem Comarch w zakresie naprawiania usterek oraz dodawania nowych funkcjonalności
  • Pisanie raportów na zlecenie użytkowników w języku SQL
  • Administracja systemem elektronicznego obiegu dokumentów - Amodit
  • Administracja systemem raportowania Tableau
  • Tworzenie wydruków w Crystal Reports

Wymagania:

  • Znajomość systemu Comarch ERPXL - warunek konieczny
  • Znajomość systemu Comarch Optima
  • Znajomość MSSQL, SQL Server 2014/2019
  • Znajomość Excel
  • Znajomość języka SQL, T-SQL
  • Mile widziana znajomość systemów: Windows Server 2012/2016/2019
  • Umiejętność pracy z kilkoma projektami jednocześnie, terminowość oraz samodzielność

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Młody i dynamiczny zespół
  • Możliwość szkolenia i rozwoju
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne