Oferta pracy

Administrator Systemów IT

Lorenz ServicesO firmie

Lorenz Services

Jarzębinowa 37

Stanowice (pow. oławski)

Czego potrzeba, aby stworzyć najlepsze snacki? Pasji, zaangażowania i radości tworzenia. To właśnie one najlepiej opisują nasz zespół ludzi, którzy z zapałem i energią mierzą się z wyzwaniami.
Jesteśmy Lorenz Snack-World, jednym z wiodących graczy na europejskim rynku przekąsek. Produkujemy chipsy, słone paluszki, chrupki, krakersy i inne słone przekąski i sprzedajemy je w ponad 80 krajach na całym świecie. Spółki Grupy Lorenz znajdują się w Niemczech, Polsce, Rosji i Austrii. Chcesz pracować z nami dla takich marek jak Crunchips, Lajkonik czy Monster Munch? Dołącz do naszego zespołu jako:

Miejsce pracy: Stanowice k. Oławy

Twoje zadania to:

  • współpraca z firmami zewnętrznymi (outsourcing) w zakresie zmian i usprawnień oraz diagnozowania i rozwiązywania problemów na stacjach roboczych
  • wsparcie użytkownika w zakresie systemu operacyjnego i zainstalowanych aplikacji
  • zarządzanie konfiguracją stacji roboczych – systemem operacyjnym, szyfrowaniem, antywirusem, kopią bezpieczeństwa, aplikacjami
  • początkowa konfiguracja stacji roboczych
  • koordynacja zmian i usprawnień wprowadzanych na stacjach roboczych
  • administracja licencjami oprogramowania
  • tworzenie i utrzymanie dokumentacji systemów i usług IT
  • zakupy sprzętu IT i oprogramowania zgodnie z wewnętrznym procesem
  • aktywne uczestnictwo w testach aplikacji, platform sprzętowych i systemów operacyjnych
  • aktywne uczestnictwo w projektach IT
  • wsparcie serwerów wirtualnych Windows Server uruchomionych na farmie VMWare

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

  • masz doświadczenie zawodowe w branży IT
  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w tym we współpracy z firmami zewnętrznymi
  • znasz język angielski (poziom B2/C1), niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobrze znasz system Windows 7 i Windows 10
  • dobrze znasz pakiet Google G-Suite
  • masz wiedzę z zakresu obsługi sieci LAN, WAN, WLAN
  • znasz działanie lokalnych i sieciowych drukarek
  • rozumiesz terminologię i logikę biblioteki ITIL
  • umiesz analizować i efektywnie rozwiązywać problemy
  • jesteś komunikatywny i przyjaźnie nastawiony do otoczenia
  • jesteś zaangażowany i przejmujesz odpowiedzialność za realizowane zadania
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • jesteś otwarty na podróże służbowe do naszych oddziałów w Skawinie (Kraków) i w Sadach    (Poznań)
  • mile widziane: doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku IT, znajomość Active Directory, Windows Server,  iOS/iPadOS, skanerów kodów kreskowych i drukarek

Oferujemy:

  • duże możliwości rozwoju merytorycznego i językowego
  • zintegrowany ze stanowiskiem system szkoleń
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (w godzinach 6:45-9:00)
  • stabilne zatrudnienie (umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym)
  • prywatną opiekę medyczną
Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz angielskim.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy