Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Systemów IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

    Jesteśmy narodowym producentem banknotów, dokumentów identyfikacyjnych i komunikacyjnych.

    W portfelu produktowym naszej Firmy znajdują się również banderole akcyzowe, znaczki pocztowe, karty plastikowe, papier zabezpieczony, a także akcje i obligacje.

    Oferujemy również usługi w dziedzinach tworzenia oprogramowania, integracji systemów, doradztwa teleinformatycznego, dostarczania zaufanych usług identyfikacji i certyfikacji elektronicznej oraz usługi zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku krajowym jak i zagranicznym.

    Ze względu na produkty, jakimi są dokumenty i banknoty, należymy do grona przedsiębiorstw o strategicznym znaczeniu dla państwa.

    Realizujemy także kontrakty na druk banknotów, dokumentów i papierów wartościowych w Europie, w Azji, Afryce oraz Ameryce Południowej.

    Aktualnie poszukujemy:

    Administratora Systemów IT
    Rodzaj umowy: umowa o pracę, pełen etat
    Lokalizacja: Warszawa

    Zakres zadań do realizacji:

    • nadzór i administracja nad systemami Right Management System i Azure Information Protection,
    • proponowanie, planowanie i wdrażanie zmian optymalizacyjnych w podległych systemach,
    • zapewnienie ciągłości działań powierzonych systemów,
    • zapewnienie bezpieczeństwa infrastruktury IT i przetwarzanych danych (zgodnie z wymogami prawnymi oraz wewnętrznymi zasadami bezpieczeństwa przedsiębiorstwa),
    • tworzenie i aktualizowanie procedur zarządzania systemem teleinformatycznym,
    • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej.

    Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:

    • wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie studiów) - kierunek informatyka,
    • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • dobra znajomość systemów serwerowych: Windows Server/Linux,
    • dobra znajomość Public Key Infrastructure (PKI),
    • umiejętność tworzenia i utrzymania dokumentacji technicznej zarządzanych systemów,
    • dobra znajomości języka angielskiego,
    • profesjonalne i rzetelne podejście do obowiązków służbowych, umiejętność pracy w zespole,
    • samodzielność, komunikatywność, systematyczność, terminowość, dyspozycyjność.

    Dodatkowym atutem kandydata będzie:

    • znajomość polityk certyfikacji w obszarze usług kwalifikowanych,
    • znajomość technologii Hardware Security Module (HSM),
    • znajomość zagadnień normy ISO/IEC 27001 i ISO/IEC 27002.

    Oferujemy:

    • szkolenia w zakresie zajmowanego stanowiska,
    • możliwość zdobycia nowych umiejętności,
    • dostęp do najnowszych technologii,
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • pakiet dodatkowych benefitów.

    Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, (Tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.) .

    bottom