Administrator Systemów IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

Jesteśmy narodowym producentem banknotów, dokumentów identyfikacyjnych i komunikacyjnych.

W portfelu produktowym naszej Firmy znajdują się również banderole akcyzowe, znaczki pocztowe, karty plastikowe, papier zabezpieczony, a także akcje i obligacje.

Oferujemy również usługi w dziedzinach tworzenia oprogramowania, integracji systemów, doradztwa teleinformatycznego, dostarczania zaufanych usług identyfikacji i certyfikacji elektronicznej oraz usługi zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Ze względu na produkty, jakimi są dokumenty i banknoty, należymy do grona przedsiębiorstw o strategicznym znaczeniu dla państwa.

Realizujemy także kontrakty na druk banknotów, dokumentów i papierów wartościowych w Europie, w Azji, Afryce oraz Ameryce Południowej.

Aktualnie poszukujemy:

Administratora Systemów IT
Rodzaj umowy: umowa o pracę, pełen etat
Lokalizacja: Warszawa

Zakres zadań do realizacji:

  • nadzór i administracja nad systemami Right Management System i Azure Information Protection,
  • proponowanie, planowanie i wdrażanie zmian optymalizacyjnych w podległych systemach,
  • zapewnienie ciągłości działań powierzonych systemów,
  • zapewnienie bezpieczeństwa infrastruktury IT i przetwarzanych danych (zgodnie z wymogami prawnymi oraz wewnętrznymi zasadami bezpieczeństwa przedsiębiorstwa),
  • tworzenie i aktualizowanie procedur zarządzania systemem teleinformatycznym,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej.

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie studiów) - kierunek informatyka,
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość systemów serwerowych: Windows Server/Linux,
  • dobra znajomość Public Key Infrastructure (PKI),
  • umiejętność tworzenia i utrzymania dokumentacji technicznej zarządzanych systemów,
  • dobra znajomości języka angielskiego,
  • profesjonalne i rzetelne podejście do obowiązków służbowych, umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, komunikatywność, systematyczność, terminowość, dyspozycyjność.

Dodatkowym atutem kandydata będzie:

  • znajomość polityk certyfikacji w obszarze usług kwalifikowanych,
  • znajomość technologii Hardware Security Module (HSM),
  • znajomość zagadnień normy ISO/IEC 27001 i ISO/IEC 27002.

Oferujemy:

  • szkolenia w zakresie zajmowanego stanowiska,
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet dodatkowych benefitów.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, (Tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.) .

bottom