Ta oferta pracy jest nieaktualna od 148 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Systemów IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakres obowiązków:

    • optymalizacja pracy systemów w zakresie wydajności i wykorzystania zasobów,
    • testowanie, uczestnictwo we wdrażaniu nowych rozwiązań i systemów
    • współuczestnictwo w projektowaniu rozwiązań technicznych i standardów obowiązujących w firmie
    • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej
    • implementacja zasad polityki bezpieczeństwa systemów i danych

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • pracę w naszym biurze na Powiślu
    • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej w wybrany dzień tygodnia i krótszych piątków
    • szeroką ofertę benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, kafeterię benefitów do wyboru- np. karta Multisport, bilety do kina, bony zakupowe i wiele innych)

    Oczekiwania:

    • min. 5 lat doświadczenia w zakresie administracji systemami IT
    • znajomość systemów operacyjnych MS Windows,
    • znajomość Usług AD (zarządzanie wieloma lasami)
    • znajomość Usług DNS, DHCP, PKI, IIS
    • znajomość systemu SCCM
    • szeroka wiedza na temat bezpieczeństwa systemów, serwerów aplikacyjnych oraz ich utwardzania (MS Security Compliance Manager)
    • znajomość Security Compliance Manager
    • znajomość Skype for Business (server)
    • znajomość narzędzi McAfee DLP (Data Loss Prevention) i FRP (File and Removable Media Protection)
    • znajomość narzędzi monitoringu (SCOM, Zabbix, Nagios).
    • narzędzia do wykonywania backupu HPE Data Protector, infrastruktury SAN, VMware / Hyper-V
    • znajomość narzędzi z obszaru PAM (Privileged Access Management), zagadnień z obszaru Cloud (Azure, AWS)

    Administratorem danych jest Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe S.A., Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A., Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. z siedzibą w Warszawa 00-342, Topiel 12. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.