Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator systemów IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dynamicznie rozwijająca się Spółka specjalizująca się w obszarze budownictwa infrastrukturalnego, w związku z dalszym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Administracja systemami:
    • Windows Server w środowisku Hyper-V,
    • Active Directory,
    • SCCM;
    • oraz siecią:
    • LAN, WAN (oparte na urządzeniach Cisco i Cisco Meraki),
    • Nadzór i wsparcie pierwszej linii HelpDesk.;
    • Koordynacja pracy dostawców;
    • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji infrastruktury IT.

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne na kierunku informatyka;
    • Minimum dwa lata doświadczenia w administracji Windows Server + Hyper-V;
    • Minimum dwa lata doświadczenia w administracji LAN/WAN (Cisco, Cisco Meraki);
    • Mile widziane doświadczenie w obszarze:
    • SCCM,
    • SQL (również BI),
    • Avamar,
    • O365;
    • Dobra znajomość języka angielskiego;
    • Umiejętność tworzenia dobrych praktyk i ich dokumentowania;
    • Skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia.

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
    • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, za pomocą przycisku APLIKUJ.