Administrator Systemów

Hurra CommunicationsO firmie

  • Włóczków 7, 30-103 Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Hurra Communications

Włóczków 7

Kraków

Kilka słów o nas

Hurra Communications GmbH z siedzibą w Stuttgarcie jest jedną z największych agencji działających na rynku reklamy w wyszukiwarkach internetowych. Od ponad 10 lat jesteśmy obecni w Krakowie, gdzie zatrudniamy ponad 50 osób tworzących narzędzia ułatwiające marketing internetowy. Nasz zespół chcemy rozszerzyć o doświadczonego Administratora systemów.

Oferujemy:

  • umowa na czas nieokreślony lub B2B
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • 100% zdalnie podczas epidemii
  • po odwołaniu epidemii praca w Krakowie lub 20%-100% zdalnie
    (do negocjacji)

Będziesz pracować z:

  • infrastruktura: 2*datacenter + AWS (~200 maszyn fizycznych,
    ~100 wirtualnych)
  • hardware: BigIP, Zevenet, NetApp, EMC, Dell
  • software: CentOS, MySQL/MariaDB/Percona, Xen, Elasticsearch, Couchbase, Spark, ClickHouse, Beeswax
  • automatyzacja: Puppet, Ansible, Jenkins, Bamboo, Docker, Mesos, Uchiwa, Sensu, Grafana

Twoimi zadaniami będzie:

  • konfiguracja i utrzymanie środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność i bezpieczeństwo
  • zarządzanie infrastrukturą sprzętową (serwery, routery, switche, firewalle)
  • zarządzanie kopiami zapasowymi
  • rozwijanie systemów monitorujących i zarządzających
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Powinieneś:

  • mieć przynajmniej 3-letnie doświadczenie w pracy w podobnym środowisku
  • znac dobrze znać przynajmniej połowę wymienionych technologii
    i rozwiązań
  • znać czynnie język angielski w mowie i piśmie

Mile widziana będzie umiejętność:

  • administracji Jira, Confluence, Bamboo, G-Suite, 3cx
  • administracji MySQL
  • pisania skryptów Python, Perl

Dodatkowe atuty pracy w Hurra:

  • opieka medyczna w LuxMed dla Ciebie i Twojej rodziny
  • bardzo dobre warunku finansowe
  • program rekomendacji
  • eventy i spotkania integracyjne
  • przekąski, owoce, napoje
  • swoboda działania, indywidualne podejście
  • karta Multisport

Osoby zainteresowane pracą z nami proszone są o przesłanie dokumentów składających się z CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikuj.

Jako temat wiadomości email prosimy wpisać: "Administrator systemów".

Klauzula informacyjna

Hurra Communications Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Włóczków 7, 30-103 Kraków jest administratorem danych osobowych, które gromadzimy o kandydacie na stanowisko pracownicze podczas procesu rekrutacji. Przeczytaj więcej na naszej witrynie:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy