Ta oferta pracy jest nieaktualna od 198 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator systemów Linux

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma NetQpro sp. z o.o. (Grupa Systemics) zajmuje się projektowaniem i rozwojem aplikacji telekomunikacyjnych oferowanych operatorom telekomunikacyjnym na całym świecie.

    W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy administratora platform linuxowych do pracy w zespole developerów.

    Oferujemy ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku. Praca na pełny etat. Forma zatrudnienia dowolna, możliwość pracy zdalnej.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne obowiązki:

    • Administracja systemów Linuxowych (Redhat, CentOS) oraz bazy danych MySQL.
    • Odpowiedzialność za instalację, ustawienia parametrów pracy oraz monitorowanie infrastruktury linuxowej.
    • Odpowiedzialność za instalację, konfigurację, utrzymanie aplikacji działających w środowisku linuxowym.
    • Obsługa awarii, problemów i zmian w działaniu platform.
    • Pierwsza i druga linia obsługi dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych.
    • Wsparcie utrzymania, rozwoju i zmian innowacyjnych platform.

    Wymagania:

    • Co najmniej 3 lata doświadczenia z instalację Linux Redhat (utrzymanie systemu, wirtualizacja, bezpieczeństwo danych, interfejsy sieciowe itd.).
    • Praktyczna znajomość angielskiego w zakresie technicznym jest niezbędna.
    • Co najmniej podstawowa umiejętność programowania C/C++ jest warunkiem koniecznym.

    Mile widziane:

    • Znajomość technologii telefonii mobilnej i protokołów telekomunikacyjnych będzie dodatkową zaletą.
    • Wysokie zdolności komunikacji ustnej i pisemnej połączone z umiejętnością omawiania rozwiązań technicznych z odbiorcami posiadającymi jak i nie posiadającymi wiedzy technicznej.
    • Zdolność planowania i równoczesnej pracy nad wieloma zadaniami we współpracy z różnymi współpracownikami.
    • Potrzeba przekraczania oczekiwań klienta i współpracowników.

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy w ciekawych, innowacyjnych projektach, współpraca z uznanymi światowymi firmami.
    • Możliwość rozwoju kompetencji technicznych.
    • Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem.
    • Dużą samodzielność pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie w CV:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez „Systemics – PAB sp. z o.o.” w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"