Ta oferta pracy jest nieaktualna od 296 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator systemów

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 18.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli potrafisz zarządzać systemami i aplikacjami, masz wiedzę jak działają systemy informatyczne i chciałbyś zacząć przygodę rozwijając narzędzia ProcessMaker oraz Sugar/SuiteCRM to jesteś idealnym kandydatem do pracy w naszym zespole.

    Podejmij to wyzwanie i aplikuj do nas już dziś!

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref. ADMIN/01_2018/WRO

    Zakres obowiązków na stanowisku:

    • zarządzanie systemami i aplikacjami (serwery www, bazy danych, monitoring, backup),
    • utrzymywanie narzędzi i dokumentacji związanej z zarządzaniem architekturami hostingowymi,
    • analizowanie i proaktywne działania w zakresie bezpieczeństwa, dostępności i wydajności.

    Oczekiwania:

    • doświadczenie przy administracji serwerami opartymi o system Linux,
    • znajomości protokołu TCP/IP, podstaw routingu
    • znajomość dystrybucji z rodzin Debian i RedHat
    • znajomość narzędzi do backupowania danych (Bacula, BackupPC),
    • znajomość serwerów WWW i baz danych (Apache, Nginx, PostgreSQL, MySQL),
    • znajomość serwerów poczty (Postfix, Dovecot),
    • znajomość serwerów DNS (bind, PowerDNS),
    • znajomość systemów monitoringu (Nagios),
    • znajomość firewalli (Shorewall, Iptables),
    • umiejętność pisania skryptów (Bash, awk, sed)
    • znajomość systemów Atlassian (Jira, Conluence),
    • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
    • znajomość języka angielskiego.

    Mile widziane:

    • znajomość Microsoft Azure, Google Compute Engine
    • znajomość PowerShell, Python
    • praca z systemami Suite/SugarCRM oraz ProcessMaker,
    • umiejętność zarządzania Office365,
    • znajomość Windows Server,
    • znajomość rozwiązań automatyzacji procesów konfiguracji systemów i infrastruktury (Puppet lub inne).

    Oferujemy Tobie:

    • pracę w zgranym i ambitnym zespole,
    • udział w ciekawych projektach, umożliwiających rozwój posiadanych kompetencji,
    • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zaangażowania,
    • przyjazną atmosferę, pozytywną energię i elastyczny czas pracy,
    • zwrot kosztów dojazdu na rekrutację i pakiet relokacyjny dla osób z poza Wrocławia,
    • dopłatę do karty MultiSport, spotkania i imprezy integracyjne, mleko do kawy ;)

    Prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

    W zgłoszeniu prosimy koniecznie umieścić identyfikator oferty: ADMIN/01_2018/WRO

    Do CV proszę dołączyć klauzulę:
    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833.”