Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator systemów

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-01-18

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jeśli potrafisz zarządzać systemami i aplikacjami, masz wiedzę jak działają systemy informatyczne i chciałbyś zacząć przygodę rozwijając narzędzia ProcessMaker oraz Sugar/SuiteCRM to jesteś idealnym kandydatem do pracy w naszym zespole.

Podejmij to wyzwanie i aplikuj do nas już dziś!

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref. ADMIN/01_2018/WRO

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • zarządzanie systemami i aplikacjami (serwery www, bazy danych, monitoring, backup),
  • utrzymywanie narzędzi i dokumentacji związanej z zarządzaniem architekturami hostingowymi,
  • analizowanie i proaktywne działania w zakresie bezpieczeństwa, dostępności i wydajności.

Oczekiwania:

  • doświadczenie przy administracji serwerami opartymi o system Linux,
  • znajomości protokołu TCP/IP, podstaw routingu
  • znajomość dystrybucji z rodzin Debian i RedHat
  • znajomość narzędzi do backupowania danych (Bacula, BackupPC),
  • znajomość serwerów WWW i baz danych (Apache, Nginx, PostgreSQL, MySQL),
  • znajomość serwerów poczty (Postfix, Dovecot),
  • znajomość serwerów DNS (bind, PowerDNS),
  • znajomość systemów monitoringu (Nagios),
  • znajomość firewalli (Shorewall, Iptables),
  • umiejętność pisania skryptów (Bash, awk, sed)
  • znajomość systemów Atlassian (Jira, Conluence),
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • znajomość Microsoft Azure, Google Compute Engine
  • znajomość PowerShell, Python
  • praca z systemami Suite/SugarCRM oraz ProcessMaker,
  • umiejętność zarządzania Office365,
  • znajomość Windows Server,
  • znajomość rozwiązań automatyzacji procesów konfiguracji systemów i infrastruktury (Puppet lub inne).

Oferujemy Tobie:

  • pracę w zgranym i ambitnym zespole,
  • udział w ciekawych projektach, umożliwiających rozwój posiadanych kompetencji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zaangażowania,
  • przyjazną atmosferę, pozytywną energię i elastyczny czas pracy,
  • zwrot kosztów dojazdu na rekrutację i pakiet relokacyjny dla osób z poza Wrocławia,
  • dopłatę do karty MultiSport, spotkania i imprezy integracyjne, mleko do kawy ;)

Prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

W zgłoszeniu prosimy koniecznie umieścić identyfikator oferty: ADMIN/01_2018/WRO

Do CV proszę dołączyć klauzulę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833.”