Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Systemu ERP

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Smart in Sp. z o.o. Sp. K.

W Smart in wierzymy, że wdrażając najnowocześniejsze, inteligentne technologie możemy zasadniczo wspomóc efektywność przemysłu oraz jakość życia i bezpieczeństwo w naszych miastach. Wdrażamy inteligentne systemy monitoringu i analiz; szczególnie w zakresie kompleksowych rozwiązań monitoringu wizyjnego i wspomagania decyzji dla służb miejskich i porządkowych.

Poprzez profesjonalne podejście do ideologii Smart City Smart In pragnie rozwijać strefy zarówno prywatne jak i publiczne, jako odpowiedź na globalny wzrost zainteresowania tematyką rozwoju miast, obiektów kultury oraz strefy życia codziennego mieszkańców. Smart in oferuje także usługi informatyczne, audytorskie i doradcze, obejmujące obszar inteligentnego miasta, regionu oraz szeroko pojętej tematyki IoT (internetu rzeczy). Prowadzimy także działalność w segmencie oprogramowania do zarządzania majątkiem i nieruchomościami, przy użyciu rozwiązań IBM Maximo oraz IBM Tririga. Rozwój najnowszych technologii pozwala na aplikowanie innowacyjnych rozwiązań do zastosowania przy inwentaryzacji i zarządzaniu majątkiem ruchomym i nieruchomym, a także przestrzenią i wszelkimi zasobami przedsiębiorstwa.

Smart in jest częścią Grupy INTROL S.A. - największego polskiego holdingu inżynierskiego. Możemy z dumą podkreślić, że spinamy ponad 20-letnie doświadczenia Grupy na polu pomiarów przemysłowych, automatyki i inżynierii z innowacyjnymi technologiami w dziedzinach analizy, przetwarzania i korelacji danych

Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie

Główne obowiązki:

  • administracja systemem ERP (konfiguracja, upgrade’y, testy, logi, uprawnienia, tunning)
  • wsparcie techniczne i koordynowanie procesów
  • rozwój i wdrażanie skryptów SQL oraz narzędzi do monitoringu i automatyzacji systemu
  • rozwiązywanie bieżących problemów w funkcjonowaniu systemu ERP
  • przygotowywanie, automatyzacja oraz optymalizacja raportów i zestawień
  • dbanie o jakość danych i procesów powierzonych aplikacji i serwisów
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją systemu ERP i systemów wspomagających
  • analiza danych, rekomendowanie rozwiązań
  • utrzymanie wysokiej dostępności i wydajności powierzonych systemów aplikacyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: informatyka)
  • doświadczenie w obsłudze i administracji systemów klasy ERP np.  QAD, SAP
  • doświadczenie w administrowaniu bazą danych
  • doświadczenie w monitorowaniu, dostosowywaniu i rozwiązywaniu problemów z systemami ERP
  • znajomość systemów Linux (RedHat)
  • znajomość języków SQL, Java (mile widziane umiejętności programistyczne)
  • wysokie zdolności analityczne
  • kreatywność
  • umiejętność efektywnej pracy w stresie i pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w prestiżowym miejscu na mapie Śląska
  • rozwój zawodowy, udział w szkoleniach
  • stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę
  • refundowaną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się