Administrator Systemu Magazynowego

  • Pęcice (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-05-25
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2018-06-24)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Pęcice
    W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw.
    Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa.
    Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji.
    Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi
    na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur
    • Możliwości rozwoju zawodowego - szeroka baza szkoleń wewnętrznych, realne perspektywy awansu, oraz możliwość długofalowej współpracy
    • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatną opiekę medyczną, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne)

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo - transportowej
    • Administrowanie danymi w systemie magazynowym
    • Prowadzenie rejestru usług magazynowych i przeładunkowych
    • Obsługa administracyjna wydzielonych operacji magazynowych (inwentaryzacje, transfery, konfekcjonowanie itp.)
    • Budowanie pozytywnych relacji pomiędzy oddziałami i innymi strukturami firmy

    Nasze oczekiwania:

    • Co najmniej pół roku doświadczenia na analogicznym stanowisku
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • Wykształcenie średnie
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków
    • Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
    • Punktualność, dokładność
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
    bottom