Ta oferta pracy jest nieaktualna od 316 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator TETA

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-08-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego klienta szukamy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Bieżące wsparcie użytkowników;
    • Praca nad rozwojem systemu;
    • Aktualizowanie systemu;
    • Zarządzanie migracją danych;

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe – informatyka lub pokrewne (warunek konieczny);
    • Znajomość modułów HR i Finance aplikacji TETA;
    • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w administrowaniu systemów;
    • Znajomość języka SQL;
    • Dobra organizacja pracy
    • Umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Wysoki poziom komunikatywności;
    • Samodzielność;
    • Dokładność;

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
    • Stabilną i długofalową współpracę;
    • Pakiet medyczny;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
    klikając w przycisk aplikowania.