Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Vmware/NetApp

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Opis stanowiska:

    • Administrowanie infrastrukturą wirtualizacyjną Vmware
    • Administrowanie infrastrukturą storage NetApp
    • Administrowanie serwerami Linux
    • Zapewnienie bezpieczeństwa i bardzo wysokiej dostępności świadczonych usług
    • Dokumentowanie prowadzonych prac

    Wymagania:

    • Doświadczenie w administracji infrastrukturą Vmware w konfiguracji HA
    • Doświadczenie w administracji wysokodostępną konfiguracją macierzy NetApp
    • Doświadczenie w administracji serwerami opartymi na systemach Linux Debian/RedHat
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień i konfiguracji urządzeń sieci LAN/SAN
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z ciągłością działania i bezpieczeństwem systemów teleinformatycznych
    • Umiejętność automatyzacji pracy administratora
    • Znajomość Jira/Confluence będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość platformy MT4 na poziomie administracyjnym będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie umożliwiającym swobodną korespondencję i sprawne korzystanie z dokumentacji
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Elastyczną formę zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B
    • Niekorporacyjny charakter pracy
    • Atrakcyjny pakiet socjalny (pakiet socjalny, opieka medyczna, karta Mutlisport, firmowe eventy
    • Możliwość rozwoju zawodowego: udział w szkoleniach, konferencjach, seminariach, dofinansowanie nauki języka angielskiego, dostęp do firmowej biblioteki
    • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, zaangażowanym zespole

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj.

    Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. („DM BOŚ”) żąda podania od kandydata jedynie takich danych osobowych, które wskazane są w obowiązujących przepisach prawa.

    Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które Państwo aplikują, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrażą na to Państwo zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Mają Państwo prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Państwa danych osobowych, prawo żądania dostępu do nich, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. Mają Państwo także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W zakresie w jakim przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, mają Państwo prawo do jej cofnięcia.

    1)     Podanie danych osobowych przekraczających zakres danych osobowych wymaganych przez DM BOŚ (czyli danych innych niż imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, (dane kontaktowe), wykształcenie, wykształcenie uzupełniające, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, dodatkowe uprawnienia, umiejętności,) oznacza WYRAŻENIE ZGODY na przetwarzanie tych dodatkowych danych osobowych na potrzeby danej rekrutacji.

    2)   Jeśli chcą Państwo, aby Państwa dane osobowe były przetwarzane przez DM BOŚ także na potrzeby PRZYSZŁYCH PROCESÓW REKRUTACYJNYCH, prosimy o załączenie poniższej klauzuli zgody w dokumentach aplikacyjnych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

    3)       Każdą z powyższych zgód (zgodę z punktu 1 i punktu 2) mogą Państwo z łatwością cofnąć w dowolnym momencie. Aby to zrobić mogą Państwo wysłać e-mail na [email protected] lub list na adres Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A., ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

    Więcej informacji znajduje się pod poniższym linkiem: http://bossa.pl/dmbos/kariera/