Ta oferta pracy jest nieaktualna od 248 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Windows

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do prestiżowego projektu informatycznego z branży bankowej poszukujemy osoby na stanowisko:

    miejsce pracy: Warszawa
    nr referencyjny: NK/ADMIN/WAW/01/P

    • Obowiązki:

    -          Zarządzanie pocztą  MS Exchange

    -          Zarządzanie serwerami Windows (2003- 2012)

    -          Zarządzanie Active Directory

    -          Zarządzanie usługami DHCP, DNS,WSUS,IIS

    -          Zarządzanie Skype for Business

    -          Zarządzanie politykami GPO

    -          Tworzenie / zarządzanie maszynami wirtualnymi Windows

    -          Planowanie i implementacja architektury serwerowej

    -          Prowadzenie dokumentacji technicznej

    -          Rozwiązywanie incydentów i problemów technicznych w ww. obszarze w 2 linii wsparcia

    -          Monitorowanie infrastruktury  IT  w obszarze Serwerów Windows

    • Wymagania:

    -          Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, min. 4 lata

    -          Bardzo dobra, praktyczna  znajomość  systemu Microsoft Windows Exchange 2013

    -          Bardzo dobra, praktyczna  znajomość  Active Directory

    -          Znajomość wirtualnego środowiska VmWare

    -          Znajomość rozwiązań klastrowych serwerów Windows

    -          Znajomość ITIL w zakresie zarządzania zmianą, problemami oraz incydentami

    • Mile widziane:

    -      Znajomość VDI (Virtual Desktop Infrastrukture) VmWare Horizon

    -      Wiedza z zakresu Serwerów MS SQL

    -      Znajomość z zakresu PKI

    -      Doświadczenie w pracy w sektorze finansowym

    • Oferujemy:

    -          Stały rozwój kwalifikacji zawodowych

    -          Stabilną pracę wśród profesjonalistów

    -          Urozmaicony zakres prowadzonych projektów

    -          Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

    -          Prywatną opiekę medyczną

    Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres:

    [email protected]

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Administrator Windows.

    Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.