Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Agent celny

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Rhenus Port Logistics Sp. z o.o.

Jesteśmy międzynarodową firmą spedycyjną założoną w Niemczech w 1912 roku. W Polsce działamy od 1993 roku. Mamy 5 oddziałów: Gdańsk / Gdynia, Szczecin, Kraków, Gliwice, Małaszewicze. W Trójmieście specjalizujemy się w obsłudze całych statków, jak również kontenerów. Więcej informacji można znaleźć na www.rhenus.com.

Agent celny

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Opis stanowiska:

Poszukujemy uprawnionego agenta celnego. Praca polega przede wszystkim na kompleksowej obsłudze celnej naszych ładunków.

Wymagania:
  • Uprawnienia agenta celnego
  • Rzetelność, sumienność, pracowitość.

Oferujemy:

Pracę w renomowanej firmie w profesjonalnym zespole.

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • wpis na listę agentów celnych

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rhenus Port Logistisc Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Rhenus Port Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.