Agent Celny

MaerskO firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
A.P. Moller - Maersk is an integrated container logistics company working to connect and simplify its customer's supply chains. As the global leader in shipping services, the company operates in 130 countries and employs roughly 70,000 people. With simple end-to-end offering of products and digital services, seamless customer engagement and a superior end-to-end delivery network, Maersk enables its customers to trade and grow by transporting goods anywhere - all over the world. For more information: https://www.maersk.com All the way.
Agent CelnyNumer ref.: 91908

Zadania na tym stanowisku, to między innymi:

  • kompletowanie dokumentów handlowych do celów odprawy celnej
  • przygotowanie zgłoszeń celnych
  • wysyłka zgłoszenia celnego i monitorowanie odprawy celnej
  • przygotowanie i legalizacja świadectw pochodzenia
  • kontrolowanie i rozliczanie w systemach celnych odpraw dokonanych w procedurze uproszczonej
  • rozliczanie faktur
  • raportowanie
  • przygotowanie wykazów należności
  • codzienne wsparcie Klienta

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów i procedur związanych z obsługa celną przesyłek lotniczych i morskich
  • aktualne uprawnienia Agenta Celnego
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami zewnętrznymi, wewnętrznymi i członkami zespołu
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie pozwalająca na realizację zadań (praca z dokumentacją)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o międzynarodowej renomie
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy