Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Agent Celny/Specjalista ds. Celnych

  • Białystok, podlaskie
  • 15-001 Białystok, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-07-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

    Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 23 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, oraz Afryki.

    Obecnie w związku z intensywnym rozwojem firmy na rynkach zagranicznych, Grupa KAN prowadzi rekrutację na stanowisko:
    Nr ref. DLD/1/2019
    Miejsce pracy: Białystok

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane o kierunku Logistyka
    • minimum 2 – letnie doświadczenie na ww. stanowisku
    • doświadczenie w obsłudze procedur celnych
    • znajomość obowiązujących przepisów związanych ze sprawami celnymi
    • znajomość języka angielskiego, mile widziana również znajomość języka rosyjskiego

    Zadania na stanowisku:

    • obsługa zgłoszeń celnych
    • wystawienie świadectw pochodzenia
    • sprawozdawczość INTRASTAT
    • korespondencja z Urzędem Celnym

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznej i innowacyjnej organizacji
    • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych, szkolenie rozwojowe
    • kursy językowe finansowane przez firmę
    • dofinansowanie do studiów podyplomowych
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów
    • dużą samodzielność w działaniu
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • bogaty pakiet socjalny (m.in. katy Multi Sport, karta prywatnej opieki medycznej)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych.

    W przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prosimy o zawarcie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonych przez Grupę KAN.

    Informujemy, że Administratorem Danych jest KAN sp. z o.o. z siedzibą w Kleosinie ul. Zdrojowa 51, 16-001 Kleosin.
    Z Inspektorem Ochrony Danych skontaktować się można pod adresem [email protected]
    Posiada Pan/Pani uprawnienie do dostępu do treści danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia  przetwarzania, do przenoszenia danych, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

    Dane będą przetwarzane na podstawie zgody kandydata oraz przepisów kodeksu pracy wyłącznie w celu prowadzenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji – także w celu prowadzenia kolejnych procesów rekrutacyjnych.
    Administrator Danych nie będzie przetwarzał przekazanych danych w sposób zautomatyzowany, ani profilował kandydatów.
    Pana/Pani dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom przetwarzającym  oraz podmiotom z Grupy Kapitałowej KAN.
    W przypadku, jeśli Pan/Pani uzna, że przetwarzanie narusza obowiązujące przepisy, ma Pan/Pani uprawnienie do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    bottom