Ta oferta pracy jest nieaktualna od 262 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Agent Celny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LANGOWSKI SHIPPING, firma z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko

    Agent Celny
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie i kontrola dokumentów celnych
    • sprawna i terminowa odprawa celna przesyłek eksportowych, importowych oraz w tranzycie
    • zgłaszanie towarów do kontroli służb granicznych
    • wprowadzanie informacji do systemów komputerowych

    Wymagania:

    • minimum rok doświadczenia w pracy na  stanowisku agenta celnego
    • znajomość specyfiki odpraw celnych na terminalach kontenerowych w Trójmieście
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • aktualny wpis na listę agentów celnych
    • znajomość unijnego prawa celnego
    • znajomość procedur celnych
    • dobra organizacja pracy
    • nastawienie na realizację wyznaczonych celów
    • samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie
    • prawo jazdy kat.B

    Oferujemy:

    • bardzo dobre warunki pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • możliwość realizacji ambitnych wyzwań
    Oferty opatrzone klauzulą o zezwoleniu na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.