Agent ds. Ubezpieczeń

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.11.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 26.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz satysfakcjonującej pracy w profesjonalnym zespole? Jesteś otwarty na nawiązywanie bezpośrednich relacji z klientem? Sprzedaż to obszar, w którym chcesz się spełniać zawodowo?

    Nasza Firma powstała w 1992 roku w branży ubezpieczeniowej działamy od 1998 roku czyli równe 20 lat

    Dołącz do nas. W dalszym ciągu kompletujemy nasz zespół, zatrudniamy już 20 agentów ubezpieczeniowych na pełen etat w naszych 5 biurach - poszukujemy ludzi ambitnych z dużym doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej, kompetentnych, zaangażowanych i stawiających sobie nowe wyzwania!

    Jeżeli jesteś gotowy rozwijać się w obszarze ubezpieczeń, posiadasz doświadczenie w zakresie sprzedaży i nie boisz się wyzwań...To czekamy właśnie na Ciebie! Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeń.

    Więcej informacji o firmie www.witwicka.pl
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Bezpośrednia obsługa klientów w multiagencji ubezpieczeniowej – praca biurowa (nie akwizycja).
    • Praca polega na bezpośrednim kontakcie z klientem w biurze, doradztwie w zakresie oferowanych produktów oraz aktywnej sprzedaży.

    Wymagania:

    • Minimum 12 miesięczne doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń.
    • Wykształcenie min. średnie.
    • Komunikatywność i odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
    • Rozwój zawodowy, w tym szeroki system szkoleń produktowych,technik sprzedaży oraz innych niezbędnych do bezstresowego wykonywania zawodu agenta ubezpieczeniowego.
    • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie plus bardzo rozbudowany system premiowania.

    Możliwe miejsca pracy:

    • Kraków: Ruczaj ul.Kobierzyńska, Kurdwanów ul.Bojki, Czyżyny ul.Sołtysowska.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom