Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Agent Nieruchomości

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Magic House

    Magic House - Agencja Nieruchomości.

    Prawdopodobnie najskuteczniejsza firma na rynku trójmiejskim.

     Prężnie rozwijająca się firma o stałej pozycji na rynku, specjalizująca się w pośrednictwie w sprzedaży, kupnie, najmu i wynajmu nieruchomości, a także świadcząca usługi doradztwa kredytowego.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Region: pomorskie

    Poszukujemy osoby:

    • Samodzielnej, ambitnej, dobrze zorganizowanej, systematycznej
    • Zdeterminowanej i chętnej do podjęcia pracy w nienormowanym czasie godzin – to Ty jesteś odpowiedzialny za swój kalendarz pracy
    • Posiadającej wykształcenie wyższe lub w będącej trakcie studiów zaocznych
    • Odnajdującej się w pracy w zespole
    • Nastawionej na osiągnięcie sukcesu
    • Posiadającej doświadczenie w branży - Mile widziane - Nie masz doświadczenia? Chętnie podzielimy się wiedzą i przygotujemy Cię do pracy!

    Zadania:

    • Umiejętność nawiązania współpracy z nowym klientem – siła perswazji i umiejętnego zaciekawienia ofertą
    • Prezentacje nieruchomości w terenie
    • Przeprowadzanie spotkań w biurze
    • Tworzenie folderów marketingowych nieruchomości
    • Badanie potrzeb klientów i dopasowywanie do nich ofert
    • Budowanie portfela firmy

    Oferujemy:

    • Stałe wynagrodzenie, premię i wysokie prowizje zależne od osiąganych wyników, premie kwartalne
    • Zarobki powyżej 6 000 złotych
    • Możliwość korzystania ze służbowego auta
    • Perspektywa awansu, rozwoju, prowadzenia własnego zespołu
    • Opiekę doświadczonych Doradców podczas spotkań handlowych
    • Szeroki wachlarz szkoleń pod okiem ekspertów
    • Dużą ilość klientów popytowych
    • Narzędzia potrzebne do pracy
    • Miłą i przyjazną atmosferze w zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.