Agent Nieruchomości

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-01-05
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2018-02-04)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Magic House

Magic House - Agencja Nieruchomości.

Prawdopodobnie najskuteczniejsza firma na rynku trójmiejskim.

 Prężnie rozwijająca się firma o stałej pozycji na rynku, specjalizująca się w pośrednictwie w sprzedaży, kupnie, najmu i wynajmu nieruchomości, a także świadcząca usługi doradztwa kredytowego.

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Poszukujemy osoby:

  • Samodzielnej, ambitnej, dobrze zorganizowanej, systematycznej
  • Zdeterminowanej i chętnej do podjęcia pracy w nienormowanym czasie godzin – to Ty jesteś odpowiedzialny za swój kalendarz pracy
  • Posiadającej wykształcenie wyższe lub w będącej trakcie studiów zaocznych
  • Odnajdującej się w pracy w zespole
  • Nastawionej na osiągnięcie sukcesu
  • Posiadającej doświadczenie w branży - Mile widziane - Nie masz doświadczenia? Chętnie podzielimy się wiedzą i przygotujemy Cię do pracy!

Zadania:

  • Umiejętność nawiązania współpracy z nowym klientem – siła perswazji i umiejętnego zaciekawienia ofertą
  • Prezentacje nieruchomości w terenie
  • Przeprowadzanie spotkań w biurze
  • Tworzenie folderów marketingowych nieruchomości
  • Badanie potrzeb klientów i dopasowywanie do nich ofert
  • Budowanie portfela firmy

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie, premię i wysokie prowizje zależne od osiąganych wyników, premie kwartalne
  • Zarobki powyżej 6 000 złotych
  • Możliwość korzystania ze służbowego auta
  • Perspektywa awansu, rozwoju, prowadzenia własnego zespołu
  • Opiekę doświadczonych Doradców podczas spotkań handlowych
  • Szeroki wachlarz szkoleń pod okiem ekspertów
  • Dużą ilość klientów popytowych
  • Narzędzia potrzebne do pracy
  • Miłą i przyjazną atmosferze w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.