Oferta pracy

Agent Nieruchomości

Onesto BrokerO firmie

3 000‐10 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Onesto Broker Nieruchomości  z siedzibą w Lublinie to prężnie rozwijające się biuro nieruchomości. Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami mieszkaniowymi, domami, działkami. Pracujemy na terenie Lublina
i w okolicach. Nasz zespół składa się z osób, które cenią sobie przyjazną atmosferę pracy i wspólne dążenie do wyznaczonych celów.

Poszukujemy chętnych osób do biura na stanowisko:

Wynagrodzenie: prowizyjne, uzależnione od wyników

Prosimy aby w kilku zdaniach napisać jaka jest Twoja motywacja do pracy w branży nieruchomości.

Opis stanowiska:

  •  pozyskiwanie ofert nieruchomości na wyłączność,
  •  telefoniczny i bezpośredni kontakt z klientami,
  •  utrzymywanie dobrych relacji z klientami biura,
  •  prezentacja nieruchomości,
  •  wsparcie klientów w obsłudze transakcji sprzedaży/wynajmu,

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego,
  • ambicji, chęci zarabiania dużych pieniędzy i odnoszenia sukcesu, pracujemy z najlepszymi i rekrutujemy najlepszych,
  • entuzjazmu i zaangażowania,
  • dyspozycyjności do pracy min. 8h dziennie
  • gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  •  szkolenie wdrożeniowe,
  •  możliwość rozwoju, przejrzystą ścieżkę kariery
  •  narzędzia pracy: służbowy telefon, komputer, dalmierz laserowy, aparat fotograficzny,
  •  opieka doświadczonego Agenta w trakcie wdrożenia do pracy
  •  elastyczny czas pracy,
  •  przyjazną atmosferę w zespole, spotkania integracyjne.

WAŻNE: Prosimy aby w kilku zdaniach napisać jaka jest Twoja motywacja do pracy w branży nieruchomości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy