Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ajent - Business Partner

  • Kalisz, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 08.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Międzynarodowy koncern prowadzący między innymi sieć kawiarni i restauracji w całej Polsce poszukuje kandydata na stanowisko Ajent/Business Partner.
    Miejsce pracy: Kalisz

    Masz doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownik Zmiany, Menadżer?
    Lubisz pracować zgodnie ze standardami?
    Chciałbyś się rozwijać, zostać szefem i poprowadzić kawiarnie?

    Zakres obowiązków

    Czym będziesz się zajmował?

    • Zarządzaniem kawiarnią
    • Budowaniem relacji z Gośćmi
    • Rekrutacją i zarządzaniem załogą
    • Dbaniem o wizerunek kawiarni oraz marki
    • Codzienną pracą przepełnioną aromatem kawy

    Poszukiwane kompetencje

    Czego oczekujemy od Ciebie?

    • Nastawienia na sukces i efektywną współpracę
    • Doswiadczenia w zarządzaniu zaspołem na stanowisku kierownik zmiany, menadzer
    • Mile widziane doświadczenie w gastronomii sieciowej
    • Profesjonalizmu w podejściu do obsługi Gości
    • Własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia

    Oferujemy

    Co od nas dostajesz?

    • Kawiarnię z pełnym wyposażeniem
    • Bezkosztowe zamawianie towaru
    • Profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy
    • Stałą opiekę szkoleniową oraz wsparcie Kierownika Regionalnego
    • Możliwość prowadzenia biznesu rodzinnego lub z przyjaciółmi
    • Kartę benefit ze zniżką
    • Możliwość wykupienia ubezpieczenie medycznego w atrakcyjnej cenie

    Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV za pomocą APLIKUJ

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 z 1997 r., poz.883)”

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.