Ajent - Business Partner

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 20.10.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 19.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowy koncern prowadzący między innymi sieć kawiarni i restauracji w całej Polsce poszukuje kandydata na stanowisko Ajent/Business Partner do poprowadzenia kawiarni.

    Ajent/Business Partner

    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Wrocław

    Masz doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownik Zmiany, Menadżer?
    Lubisz pracować zgodnie ze standardami?
    Chciałbyś się rozwijać, zostać szefem i poprowadzić kawiarnie?

    Zakres obowiązków

    • Kompleksowe zarządzanie/prowadzenie kawiarni
    • Rekrutacja załogi
    • Zamawianie towaru
    • Sporządzanie inwentaryzacji
    • Profesjonalne podejście do obsługi gościa
    • Budowanie sprzedaży
    • Posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia

    Od kandydatów oczekujemy

    • Doświadczenia w pracy na stanowisku kierownik zmiany, menadżer, mile widziane doświadczenie w gastronomii sieciowej
    • Profesjonalizmu w podejściu do obsługi Gości
    • Przestrzegania zasad umowy związanych z funkcjonowaniem lokalu
    • Nastawienia na sukces i efektywną współpracę
    • Pasji, energii, zaangażowania i samodzielności
    • Własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia

    Oferujemy

    • Prowadzenie w pełni  wyposażonej kawiarni
    • Bezkosztowe zamawianie towaru
    • Profesjonalne szkolenia przygotowujące do rozpoczęcia współpracy
    • Stałą opiekę szkoleniową oraz wsparcie Kierownika Regionalnego
    • Możliwość prowadzenia biznesu rodzinnego lub/i z przyjaciółmi
    • Uczestnictwo w rozwoju sieci oraz różnorrodne szkolenia
    • Kartę benefit ze zniżką
    • Możliwość wykupienie pakietu medycznego w atrakcyjnej cenie

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 z 1997 r., poz.883)”

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.