Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Akademia Salesforce - Tester

  • Łódź, łódzkie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-10-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Craftware to doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy kreatywnych osób, gotowych na ciągły rozwój oraz udział w najbardziej innowacyjnych projektach rynku IT.

    Więcej informacji o Akademii Salesforce

    Miejsce pracy: Łódź

    Zadania:

    Czym będziesz się zajmował/a?

    • testowaniem produktów Craftware (napisanych z użyciem Apex, Visualforce, Lightning Experience, JavaScript)
    • realizacją ambitnych zadań pod okiem doświadczonego mentora
    • analizą wymagań biznesowych

    Dlaczego Salesforce?

    • Będziesz pracować w nowoczesnym i przyjaznym systemie działającym w trybie Platform oraz Software as a Service
    • Salesforce to obecnie bardzo pożądana i gwarantująca szerokie perspektywy zawodowe technologia
    • Bardzo szybko będziesz w stanie tworzyć komercyjne projekty
    • Jako Salesforce Developer będziesz mieć realny wpływ na projekt, poznasz szerszą perspektywę biznesową tworzenia oprogramowania
    • Warto pracować z najlepszymi, a Salesforce to najszybciej rozwijająca się i największa firma tworząca aplikacje w chmurze

    Wymagania:

    • posiadania pierwszych doświadczeń w testowaniu oprogramowania
    • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2
    • otwartości na rozwój i poznawanie nowych technologii
    • dostępności min. 32 h tygodniowo
    • umiejętności analitycznego myślenia

    Oferujemy:

    • Płatny 3-miesięczny staż pod okiem doświadczonych, certyfikowanych mentorów
    • Pracę w dojrzałym środowisku, zgodną z dobrymi praktykami programistycznymi (CI, Git, code reviews, Scrum)
    • Pomoc w zaplanowaniu Twojej ścieżki zawodowej: możesz rozwijać się jako Salesforce Developer lub Konsultant. Wspieramy ludzi z ambicjami i chętnie odkrywamy ukryte talenty!
    • Możliwość dalszej współpracy i awansu po zakończeniu praktyk
    • Benefity przy kontynuowaniu współpracy: karta Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, zwrot kosztów zdanych certyfikatów, zajęcia z języka angielskiego, animacje po godzinach na koszt firmy!