Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

AML Specialist

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, innowacyjnej organizacji z sektora bankowego poszukujemy osób na stanowisko AML Specialist.

AML SpecialistNumer ref.: /248/06/2020/AT/53456
zadania
  • analiza pozyskanych informacji w obszarze transakcji bankowych,
  • badanie historii transakcji,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji,
  • prowadzenie procesu kontroli jakości,
  • regularna aktualizacja oceny ryzyka,
  • weryfikacja transakcji i zgłoszeń wysokiego ryzyka.
oczekujemy
  • posiadasz min. 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze monitorowania transakcji Anti-Money Laundering,
  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu badań w obszarze Transaction Monitoring, dotyczących m.in. analizy danych, transakcji i dokumentacji,
  • rozumiesz dlaczego, oraz w jaki sposób odbywa się pranie pieniędzy, finansowanie terroryzmu oraz unikanie płacenia podatków, oraz potrafisz określić ich wpływ na biznes,
  • rozumiesz globalny system finansowy i bankowości, a także wymogi sprawozdawczości regulacyjnej oraz skutki braku zgodności,
  • posługujesz się biegle językiem angielskim w mowie i piśmie,
  • posiadasz Certyfikat zawodowy (CAMS, CFE, ICA lub ekwiwalent).
oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia,
  • możliwość budowania nowych struktur na rynku,
  • darmowe lekcje języka angielskiego,
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
  • dalszy rozwój zawodowy (szeroki pakiet szkoleń oraz możliwość uzyskania certyfikatów),
  • praca w międzynarodowym środowisku pracy,
  • elastyczne godziny pracy (start 8:00 - 10:00).
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne