Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Baz Danych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

W @Cheil Poland, polskim oddziale agencji reklamowej Cheil Worldwide, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • tworzenie raportów dotyczących zebranych danych, wyciąganie wniosków, przetwarzanie informacji na dane liczbowe,
  • zapewnianie utrzymania najwyższej jakości danych zgodnie z procedurami przepisów dotyczących ochrony danych osobowych,
  • planowanie oraz realizację kampanii przy użyciu zaawansowanych technik statystycznych,
  • monitorowanie, analizę i interpretację bieżących akcji oraz rekomendacje dotyczące przyszłych kampanii,
  • ustalanie strategii oraz udoskonalanie rozwiązań w celu optymalizacji liczby klientów oraz maksymalizacji zysków,
  • rozwój baz danych w oparciu o narzędzia programistyczne (np. Adobe Cloud).

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe z zakresu matematyki, informatyki, metod ilościowych, statystyki lub ekonometrii ,
  • około 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku analityka danych,
  • bardzo dobra znajomość statystyki oraz zdolności analityczne,
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych w szczególności Adobe Marketing Cloud,
  • bardzo dobra znajomość Google Analytics; znajomość innych narzędzi analitycznych będzie dodatkowym atutem,
  • biegła znajomość pakietu Office (w szczególności Excel i Access),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (praca w środowisku międzynarodowym),
  • umiejętność analitycznego myślenia i diagnozowania problemów,
  • dokładność i skrupulatność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

Oferujemy:

  • pakiet pracowniczych benefitów (karta sportowa, karta lunchowa, opieka medyczna),
  • wyjątkowa, twórcza atmosfera w gronie najlepszych specjalistów na rynku,
  • praca przy kampaniach dla międzynarodowego, rozpoznawalnego klienta.

Jeśli spełniasz nasze oczekiwania, a nasza oferta jest dla Ciebie atrakcyjna - wyślij swoje CV przez funkcję Aplikuj.

Sprawdź nas na Facebooku i zobacz, jak pracujemy: https://www.facebook.com/poland.cheil/

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się