Ta oferta pracy jest nieaktualna od 264 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Baz Danych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W @Cheil Poland, polskim oddziale agencji reklamowej Cheil Worldwide, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie raportów dotyczących zebranych danych, wyciąganie wniosków, przetwarzanie informacji na dane liczbowe,
    • zapewnianie utrzymania najwyższej jakości danych zgodnie z procedurami przepisów dotyczących ochrony danych osobowych,
    • planowanie oraz realizację kampanii przy użyciu zaawansowanych technik statystycznych,
    • monitorowanie, analizę i interpretację bieżących akcji oraz rekomendacje dotyczące przyszłych kampanii,
    • ustalanie strategii oraz udoskonalanie rozwiązań w celu optymalizacji liczby klientów oraz maksymalizacji zysków,
    • rozwój baz danych w oparciu o narzędzia programistyczne (np. Adobe Cloud).

    Wymagania:

    • preferowane wykształcenie wyższe z zakresu matematyki, informatyki, metod ilościowych, statystyki lub ekonometrii ,
    • około 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku analityka danych,
    • bardzo dobra znajomość statystyki oraz zdolności analityczne,
    • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych w szczególności Adobe Marketing Cloud,
    • bardzo dobra znajomość Google Analytics; znajomość innych narzędzi analitycznych będzie dodatkowym atutem,
    • biegła znajomość pakietu Office (w szczególności Excel i Access),
    • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (praca w środowisku międzynarodowym),
    • umiejętność analitycznego myślenia i diagnozowania problemów,
    • dokładność i skrupulatność,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

    Oferujemy:

    • pakiet pracowniczych benefitów (karta sportowa, karta lunchowa, opieka medyczna),
    • wyjątkowa, twórcza atmosfera w gronie najlepszych specjalistów na rynku,
    • praca przy kampaniach dla międzynarodowego, rozpoznawalnego klienta.

    Jeśli spełniasz nasze oczekiwania, a nasza oferta jest dla Ciebie atrakcyjna - wyślij swoje CV przez funkcję Aplikuj.

    Sprawdź nas na Facebooku i zobacz, jak pracujemy: https://www.facebook.com/poland.cheil/

    bottom