Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1330 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Światowy lider rekrutacji specjalistów i kadry zarządzającej głównie w obszarach IT, inżynieria i finanse. Experis powstał z połączenia wiedzy i doświadczenia Manpower Professional oraz Elan IT.

    Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: A.Biz/KK

    Opis stanowiska
    • Pozyskiwanie danych oraz przygotowywanie informacji, raportów i analiz dla odbiorców wewnętrznych Banku,
    • Realizacja cyklicznego procesu raportowego,
    • Tworzenie, rozwój i utrzymywanie narzędzi usprawniających i optymalizujących procesy raportowe i biznesowe,
    •  Analiza wymagań procesów biznesowych w kontekście raportowania, tworzenia i rozwoju narzędzi.
    Wymagania
    • Min. 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku w obszarze analiz (preferowane z sektora finansowego),
    • Wykształcenia wyższego (preferowane o kierunku informatycznym, matematycznym, ekonomicznym lub pokrewnym),
    • Wysokich zdolności analitycznych,
    • Zaawansowanej i praktycznej znajomości programowania SQL i relacyjnych baz danych,
    • Zaawansowanej i praktycznej znajomości programowania VBA w środowisku MS Office,
    • Umiejętności samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów,
    • Dobra znajomość języka angielskiego.

    Mile widziana:

    • Umiejętność tworzenia narzędzi webowych (html, asp, js, css),
    • Znajomość platformy MS SharePoint,
    • Znajomość tematyki dotyczącej zarządzania jakością danych.
    Oferta
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B (długofalowawspółpraca),
    • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowe,
    • Dużą samodzielność działania,
    • Miłą atmosferę w ambitnym zespole.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji.
    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Agencja zatrudnienia nr 412.