Ta oferta pracy jest nieaktualna od 65 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk danych - Programista

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-09-12

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Human Device Sp. z o.o.

Human Device sp. z o.o. świadczy usługi produkcji oprogramowania na rynku globalnym. Spółka realizuje projekty informatyczne w obszarze technologii mobilnych, technologii zbliżeniowych, technologii 3D, logistyki, promocji produktów, hurtowni danych oraz zaawansowanych systemów portalowych. Odbiorcami naszych produktów i usług są klienci z Europy i Stanów Zjednoczonych.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Numer referencyjny: 2017A2

Poszukujemy analityków danych do tworzenia i rozwijania bankowych aplikacji typu Business Intelligence, systemów raportujących Big Data, systemów typu WorkFlow oraz interfejsów dla usług zewnętrznych. Praca odbywa się w środowisku międzynarodowym, stąd wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Zadania:

  • Analiza danych finansowych i bankowych
  • Modelowanie struktur danych
  • Implementacja komponentów GUI
  • Automatyzacja operacji przetwarzania danych
  • Tworzenie raportów
  • Rozwój i utrzymanie aplikacji biznesowych

Wymagania:

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość baz danych SQL
  • Doświadczenie z integracją danych z wielu źródeł danych
  • Doświadczenie w operacjach transformacji danych
  • Podstawowa wiedza z dziedziny finansów lub bankowości
  • Profil analityczny
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość HTML5, Responsive CSS, XML/XPath/XQuery
  • Znajomość języka Java oraz serwerów aplikacji JBoss, WebSphere lub WebLogic
  • Umiejętność pisania skryptów i automatyzacji zadań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Samodzielne stanowisko pracy we Wrocławiu
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w projektach zagranicznych bez konieczności realokacji
  • Pracę w ambitnym zespole
  • Możliwość pozyskania certyfikatów branżowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się