Oferta pracy

Analityk Danych

Kredyt Inkaso S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa Kapitałowa Kredyt Inkaso od lat należy do ścisłej czołówki firm zarządzających wierzytelnościami na rynkach finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Tę pozycję wypracowaliśmy i utrzymujemy profesjonalizmem połączonym z fachowym doradztwem. W zakresie swojej działalności współpracujemy z czołowymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz podmiotami świadczącymi usługi telekomunikacyjne. Naszym największym kapitałem jest Zespół! Nasi pracownicy, to osoby z różnorodnymi kompetencjami, umiejętnościami i pasjami, to dzięki nim tak dynamicznie się rozwijamy, realizujemy naszą strategię, osiągamy założone cele.

Spółka obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Praca w Dziale Analiz Statystycznych, w Pionie Strategii, Wycen i Analiz
  • Analiza zagadnień biznesowych, z przygotowaniem rekomendacji usprawniających/optymalizujących procesy
  • Merytoryczne wsparcie dla pozostałych członków zespołu
  • Rozwój metod analizy danych i wydobywaniu z nich informacji
  • Prezentacja wyników przygotowanych analiz
  • Analiza uzyskiwanych efektów w procesach biznesowych
  • Projektowanie i udział w przygotowaniu testów weryfikujących wdrażane zmiany optymalizujące proces
  • Analiza raportów zarządczych oraz rekomendowanie działań do podjęcia na ich podstawie

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: matematyka, fizyka lub pokrewne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, mile widziane w branży windykacyjnej
  • Znajomość metod statystycznej analizy danych
  • Znajomość R lub Python
  • Znajomość SQL
  • Zainteresowanie w poszukiwaniu i wdrażaniu nowych metod analiz i modelowania
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu
  • Znajomość metod predykcyjnych/klasyfikacyjnych mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana
  • Znajomość narzędzia kontroli wersji git mile widziana

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej, należącej do liderów w swojej branży
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Bliską współpracę z działem R&D oraz działem wdrażania nowych technologii
  • Prywatny pakiet medyczny, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, karta MultiSport
  • Możliwość pracy zdalnej (raz w miesiącu możliwe spotkanie w Warszawie lub Wrocławiu)

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy