DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Analityk ds. Cen

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, ul. Wirażowa 37

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 13 sie 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
top
Prawie 50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych.
Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach i terytoriach. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. Nasze silne strony to pasja do działania, różnorodne doświadczenie i praca zespołowa, które powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Jeśli szukasz miejsca, w którym każda osoba spotkana przy porannej kawie ma w sobie ,,to coś”, dołącz do zespołu DHL Express jako:
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 58/2020

Zadania, które na Ciebie czekają to:

  • Administracja narzędzi cenowych wspierających proces ofertowania klientów, wdrażanie kontraktów globalnych, przygotowywanie analiz cenowych oraz prowadzenie inicjatyw związanych ze zmianach cen oraz poprawą rentowności klientów
  • Przygotowywanie analiz cenowych oraz analiz rentowności klientów
  • Przygotowywanie oraz prowadzenie przeglądu powdrożeniowego klientów
  • Administracja narzędzi cenowych wspierających proces ofertowania klientów
  • Wdrażanie podwyżki dla klientów wynikającej z kontraktu lub cennika
  • Przygotowywanie cenników niestandardowych
  • Wdrażanie kontraktów globalnych
  • Aktualizacja opłaty paliwowej

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • Potrafisz myśleć analitycznie
  • Masz doświadczenie w przygotowywaniu raportów i analiz
  • Posługujesz się programem Excel na poziomie bardzo dobrym
  • Posługujesz się programem Access na poziomie min. średnio zaawansowanym
  • Masz doświadczenie przy wdrażaniu projektów
  • Znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym

Mamy dla Ciebie

ikonaikonaikonaikona
Stabilne zatrudnienie
na umowę o pracę
Przyjazny
i zgrany zespół
Bogaty pakiet
benefitów
(m.in. karta MultiSport)
Wsparcie przełożonego
w każdej sytuacji
Międzynarodowy
program rozwojowy
Różnorodny pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki
 dla dzieci)
Dodatkowe
ubezpieczenie
na życie
Unikalny program
doceniania pracowników
bottom

Analityk ds. CenNumer ref.: 58/2020

Ogłoszenie archiwalne