Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk ds. Produktów

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top banner

    Zacznij podążać z nami na stanowisku:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Opis stanowiska:
    • Tworzenie modeli biznesowych,
    • Prognozowanie kierunków zmian otoczenia biznesowego,
    • Współtworzenie strategii produktowej,
    • Monitorowanie i przygotowanie analiz potrzeb rynkowych w celu poszukiwania najlepszych rozwiązań oraz inicjowanie optymalizacji,
    • Analiza rozwoju produktów pod kątem oczekiwanego zysku, kosztów i ryzyka,
    • Bieżące monitorowanie rentowności produktów,
    • Współpraca ze wszystkimi działami w ramach Grupy (w szczególności: Produkty, Marketing, BI, Sprzedaż).
    Wymagania na stanowisku:
    • Doświadczenie na stanowisku analitycznym w obszarze produktowym,
    • Umiejętność wyciągania wniosków oraz udzielania rekomendacji na podstawie tworzonych analiz,
    • Biegła znajomość Microsoft Office (w szczególności Microsoft Excel),
    • Podstawowa znajomości SQL,
    • Wysokie zdolności interpersonalne pozwalające na swobodną współpracę z biznesem.
    Oferujemy:
    • Pracę w stale rozwijającej się instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,
    • Pakiet szkoleń biznesowych,
    • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego,
    • Narzędzia niezbędne do realizacji obowiązków służbowych (laptop, telefon komórkowy).
    bottom banner