Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk ds. Testów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Warszawa PCKS17019 9603879
    Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej, poszukujemy kandydatów z wykształceniem informatycznym na rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku finansowym, na stanowisko Analityka ds. Testów.

    Opis stanowiska / Job description:

    - Przeprowadzenie testów systemu wewnętrznego,
    - Weryfikacja spełnienia kryteriów biznesowych,
    - Tworzenie nowych przypadków testowych,
    - Przygotowywanie skryptów oraz danych testowych,
    - Sporządzanie terminarza testów,
    - Rejestrowanie błędów oraz przeprowadzenie retestów,
    - Współpraca z teamem i test menadżerem,
    - Sporządzanie dokumentacji z przeprowadzanych testów,
    - Przeprowadzanie testów regresyjnych oraz automatycznych,
    - Raportowanie przebiegu i stanu testów do menadżera,
    - Wymagane doświadczenie w testowaniu,

    Kogo szukamy / Profile description:

    Jak aplikować / How to apply:

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj.

    Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

    Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

    Dowiedz się więcej o Page Personnel