Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Finansowy

  • Biskupiec, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do naszego zespołu, zostań Analitykiem Finansowym w naszym zakładzie w Biskupcu!

    Zatrudniamy 9,000 pracowników w 18 fabrykach zlokalizowanych w 7 krajach na świecie co czyni nas silnym zespołem.

    W naszej pracy kładziemy nacisk na:

    • Działanie zamiast mówienia.
    • Stabilność która pozwala nam na rozwój.
    • Satysfakcje z dostarczania tego o czym mówimy.

    Nie szukamy tylko pracowników, szukamy ludzi, którzy podzielą nasze wartości.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia lub pokrewne)
    • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym – warunek konieczny
    • Bardzo dobra praktyczna znajomość programu Excel – warunek konieczny
    • Znajomość systemu SAP (moduł FI/CO) będzie dużym atutem
    • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków (praca z dużą ilością danych)
    • Doświadczenie w firmie produkcyjnej lub firmie doradczej w zakresie kontroli kosztów firm produkcyjnych
    • Ogólne doświadczenie w controllingu inwestycyjnym będzie dodatkowym atutem
    • Otwarta i szczera osobowość oraz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
    • Praktyczne podejście i otwartość na nowe wyzwania
    • Odpowiedzialność i pro aktywność

    Oferujemy:

    • Kompleksowy program wdrożenia
    • Ciągły rozwój osobisty
    • Dynamiczne i zróżnicowane środowisko pracy

    Obowiązki:

    • Przygotowywanie budżetu i forecastu firmy w uzgodnieniu z przełożonym
    • Zarządzanie procesem zamknięcia miesiąca w uzgodnieniu z przełożonym
    • Przygotowywanie miesięcznych raportów dla grupy (Egger Information System [EIS], SAP i BW) oraz nadzór nad poprawnością wprowadzenia danych
    • Raporty ad-hoc i analiza porównawcza w stosunku do budżetu
    • Kontrola kosztów i przygotowywanie kalkulacji w zakresie procesów produkcyjnych
    • Opracowywanie, realizacja i nadzór nad projektami optymalizacji kosztów
    • Obliczanie i analiza wskaźników ekonomicznych
    • Zarządzanie cenami standardowymi materiałów w SAP
    • Analiza działalności inwestycyjnej
    • Planowanie płynności finansowej
    • Ciągła aktualizacja przepływu informacji w organizacji
    • Zapewnianie wsparcia dla audytu zewnętrznego
    • Wsparcie dla Kierownika Działu Controllingu poprzez przygotowywanie wymaganych raportów i kalkulacji