Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Finansowy

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Brand Actemium reprezentowany jest w Polsce przez Cegelec Sp. z o.o. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 2002 roku. Profil działalności, unikalne zaplecze inżynieryjne i eksperckie, umożliwiają nam projektowanie, realizację oraz utrzymanie i serwisowanie kompleksowych instalacji inżynieryjnych. Posiadamy ogromną bazę Klientów z różnych branż (m.in.: automotive, FMCG, energetyczna, logistyczna, lotnicza), którą nieustannie rozbudowujemy. Zależy nam na długofalowej relacji z Klientami oraz kompleksowym i profesjonalnym wsparciu.

    W związku z rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Katowice

    Zadania:

    • Wsparcie działu finansowo-księgowego w ramach zdefiniowanych projektów i analiz (dokonywanie regularnych analiz kosztów stałych, projektów operacyjnych)
    • Projektowanie i przygotowywanie raportów dla miesięcznych/kwartalnych/rocznych sprawozdań finansowych
    • Zapewnienie jakości procesu raportowania (nadzór nad harmonogramem, zapewnienie poprawności składanych danych, wsparcie przy zamykaniu okresów rozliczeniowych)

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe o profilu Finanse , Rachunkowość, Ekonomia
    • Znajomość zagadnień rachunkowości oraz controllingu finansowego
    • Zanjomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i w piśmie
    • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MSO
    • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i bardzo dobra organizacja pracy
    • Dokładność, sumienność

    Mile widziane:

    • Znajomość programu SAP

    Oferujemy:

    • Pracę przy innowacyjnych projektach w przemyśle
    • Możliwość rozwoju w różnych branżach produkcyjnych
    • Stabilne zatrudnienie w przedsiębiorstwie o zasięgu globalnym
    • Pracę w dynamicznym zespole nastawionym na sukces
    • Nowoczesne narzędzia pracy
    • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe

    Zainteresowane osoby prosimy oprosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres za pomocą przycisku „aplikuj”  (w tytule prosimy podać: Analityk Finansowy)

    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.)”.

    Administratorem danych jest Cegelec Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach ul. Zygmunta Krasińskiego 29. Dane zbierane są dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz. 1502 ze zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cegelec Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach ul. Zygmunta Krasińskiego 29 moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Cegelec Sp. z o.o. Po roku czasu od zakończenia procesu rekrutacji dokumentacja kandydatów zostanie zniszczona.