Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk finansowy

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wyser is the international company within Gi Group in charge of searching for and selecting specialized middle and senior management. We are present in Brasil, Bulgaria, China, Croatia, Montenegro, Czech Republic, Spain, India, Latvia, Poland, Portugal, Russia, Rumunia, Serbia, Turkey and Italy.

    Dla naszego klienta, wiodącej firmy z branży produkcyjnej na rynku europejskim, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Workplace: Łódź
    GAFO/11/44/81

    Obowiązki:

    • Raportowanie biznesowe (kokpity, koszty wytwarzania, inwestycje, produktywność/service level);
    • Przygotowanie kalkulacji kosztowej produktów;
    • Bieżąca analiza procesu produkcji i jej kosztów oraz odchyleń;
    • Raportowanie i analiza wydatków kapitałowych;
    • Wsparcie procesów inwestycyjnych;
    • Wsparcie procesów budżetowania i planowania;
    • Analizy ad-hoc na potrzeby zarządu.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe finansowe/rachunkowe/ekonomiczne;
    • Język angielski – min. B2;
    • Znajomość zasad rachunkowości;
    • Excel – średniozaawansowany;
    • 2 lata doświadczenie w rachunkowości/controllingu (będzie atutem);
    • Znajomość systemów klasy ERP (będzie atutem).

    Oferujemy:

    • Stałe, stabilne zatrudnienie;
    • Premia kwartalna;
    • Benefity;
    • Możliwość rozwoju.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    I hereby give consent for my personal data contained in my CV to be processed by Wyser Sp. o.o. with its registered office in Katowice, ul. Sobieskiego 11 for the purposes of the recruitment process under the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997(consolidated text: Journal of Laws 2014, item 1182 as amended) I also agree to share my personal data to other entities of the group Gi Group and potential employers for the purposes of the recruitment process. I have the right to access my data and correct them.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez Wyser sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych. https://pl.wyser-search.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez Wyser sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. https://pl.wyser-search.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez Wyser sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. https://pl.wyser-search.com/klauzula-informacyjna-marketing/

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez Wyser sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. https://pl.wyser-search.com/klauzula-informacyjna-marketing/

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez spółki  powiązane z Wyser sp. z o.o., tj. Gi Group sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o., w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. https://pl.wyser-search.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/

    • Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Wyser sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, spółkom powiązanym z Wyser sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o., w celach marketingowych tych podmiotów. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. https://pl.wyser-search.com/klauzula-informacyjna-marketing/