Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk finansowy

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.O firmie

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Świętego Ducha 2

Szczecin

z siedzibą w Szczecinie
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Planowany wymiar zatrudnienia: pełen etat

Główne obowiązki:

  • ocena wniosków o przyznanie i wypłatę pożyczki zgodnie z odpowiednimi regulaminami,
  • ocena zdolności pożyczkowej potencjalnych pożyczkobiorców,
  • weryfikacja kwalifikowalności przedsiębiorców pod kątem możliwości udzielenia wsparcia finansowego, w tym udzielenia pomocy de minimis/ pomocy publicznej,
  • przygotowywanie umów pożyczkowych,
  • ocena zabezpieczeń pożyczek,
  • monitorowanie zawartych umów pożyczkowych,
  • przygotowywanie dokumentacji rozliczenia i zamknięcia pożyczek,
  • obsługa systemu pożyczkowego pBaza,
  • sporządzanie sprawozdań, opracowań i analiz dotyczących zadań wynikających z zakresu obowiązków.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, najlepiej kierunkowe – finanse/księgowość/ekonomia itp.,
  • doświadczenie zawodowe w instytucji finansowej, księgowości lub rozliczaniu projektów realizowanych ze środków publicznych,
  • ogólna znajomość zasad funkcjonowania instytucji krajowych i unijnych odpowiedzialnych za wykorzystywanie funduszy publicznych,
  • wysokie umiejętności analityczne potwierdzone praktyką;
  • biegła obsługa komputera (pakiet MS Office ze szczególnym uwzględnieniem arkusza kalkulacyjnego Excel);
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w dni robocze od poniedziałku do piątku w centrum miasta;
  • dofinansowanie do urlopu i specjalistycznych szkoleń,
  • laptop jako narzędzie pracy.

Wymagane dokumenty

  • CV,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, posiadane kwalifikacje, doświadczenie,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji – wypełniony i podpisany załącznik do ogłoszenia o pracę pn. Obowiązek informacyjny administratora wobec kandydata do pracy – wzór poniżej.
Miejsce i termin składania dokumentów:

Dokumenty wraz z podpisanym oświadczeniem należy przesłać za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem „Oferta pracy –Analityk finansowy”

Jednocześnie informujemy, że rozmowy będą się odbywać w sposób zdalny, po wcześniejszym ustaleniem terminu i sposobu komunikacji z kandydatem.
Dodatkowe informacje:

1. Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data wpływu do ZARR S.A.).
2. ZARR S.A. zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami.
3. Zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni o terminie rozmowy wstępnej telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej zgodnie z danymi podanymi   w dokumentach aplikacyjnych.
4. Nadesłane dokumenty nie będą zwracane.

Ogłoszenie archiwalne