Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Finansowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-28

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Do Departamentu Budżetu i Kontroli Biznesowej w Pionie Finansowym w Centrali firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ANALITYK FINANSOWY
Nr ref.: W/KKPB
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Kontrolowanie procesu wyznaczania przychodu z usług detalicznych
  • Raportowanie na potrzeby ewidencji księgowej zgodnej z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej (MSR/MSSF) i cele zarządcze.
  • Rozwój narzędzi wykorzystywanych w procesie raportowania i analizy przychodów
  • Udział w projektach wdrażania nowych produktów i usług w zakresie zapewnienia poprawności raportowania przychodów.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel (znajomość programowania w Visual Basic for Applications będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość języka SQL i zagadnień bazodanowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Podstawowa wiedza z zakresu finansów/księgowości (doświadczenie zawodowe w obszarze finansów będzie dodatkowym atutem)
  • Minimum rok pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania syntetycznych wniosków
  • Samodzielność i dokładność w realizowanych zadaniach
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży telekomunikacyjnej

Oferujemy:

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę nad ciekawymi, niestandardowymi projektami
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie w pracy w dużej organizacji

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, prześlij do nas swoje CV
za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz" pod ogłoszeniem.

 Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Administratorem danych osobowych jest Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie (03-878), ul. Łubinowa 4a. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się