Analityk Finansowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-19
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2018-11-18)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Kochański Zięba i Partnerzy to lider na rynku usług prawniczych. Dzięki dogłębnemu rozumieniu potrzeb naszych klientów oraz posiadaniu rozległej wiedzy i informacji rynkowych na ich temat realizujemy prestiżowe projekty.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    ANALITYK FINANSOWY

    Miejsce pracy: Warszawa   I  Nr ref.: Analityk

    Zakres zadań:

    • przeprowadzanie analiz rynkowych, finansowych i ekonomicznych
    • analiza finansowa przedsiębiorstw oraz projektów inwestycyjnych;
    • przygotowywanie ofert usług doradczych dla klientów;
    • przygotowanie dokumentacji na potrzeby procesu pozyskania finansowania (memorandum informacyjne, analizy, prezentacje);
    • opracowywanie dokumentacji cen transferowych (local file, benchmark i master file),
    • monitorowanie zmian z zakresu cen transferowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze finansów, zarządzania lub ekonomii;
    • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku związanym z tworzeniem wycen i modeli finansowych m.in. na cele pozyskiwania finansowania/inwestora lub analiz opłacalności inwestycji;
    • mile widziane doświadczenie w tworzeniu dokumentów transakcyjnych takich jak teaser inwestycyjny, memorandum inwestycyjne lub innych analiz na potrzeby np. projektów podatkowych lub cen transferowych;
    • mile widziane doświadczenie w ramach opracowywania wycen przedsiębiorstw;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • rozwinięte umiejętności analityczne, logicznego myślenia i swobodna praca z liczbami;
    • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel;
    • dokładność, sumienność i dbałość o wysoką jakość opracowywanych materiałów;
    • komunikatywność i wysoka kultura osobista.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o B2B;
    • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w środowisku, które stawia na profesjonalizm;
    • w pełni sfinansowaną przez firmę prywatną opieką medyczną na poziomie VIP;
    • dofinansowanie do pakietu sportowego;
    • atrakcyjne wynagrodzenie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) wraz z tytułem e-maila: Analityk klikając w przycisk Aplikuj.

    Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 Kodeksu Pracy (ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 917 z późn. zm.)) w celach niezbędnych dla realizacji tego i innych procesów rekrutacyjnych w Kochański Zięba & Partners Sp. k. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO."