Ta oferta pracy jest nieaktualna od 178 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Finansowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 24.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    KRUK to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach (również międzynarodowych), dzięki czemu Grupa KRUK nieustannie się rozwija.

    W związku z ciągłym rozwojem Grupy Kapitałowej KRUK poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: AF/07/17

    Opis stanowiska:
    • Raportowanie i analiza wyników całej Grupy Kapitałowej (inwestycje w siedmiu krajach),
    • Przedstawianie wniosków i rekomendacji dotyczących przeprowadzanych analiz,
    • Budżetowanie i przygotowywanie prognoz oraz komentarza do przyjętych założeń i odchyleń,
    • Opracowywanie i analiza wskaźników opłacalności inwestycji,
    • Udział w projektach finansowych mających wpływ na całą Grupę Kapitałową,
    • Współpraca z audytorami Grupy Kapitałowej,
    • Rozwój procesów i narzędzi w ramach zespołu i departamentu,
    • Wsparcie innych zespołów poprzez dostarczanie analiz, rozwiązań biznesowych i modeli.
    Od Kandydata oczekujemy:
    • Wyższego wykształcenia finansowego, ekonomicznego lub pokrewnego,
    • Doświadczenia w pracy związanej z kontrolingiem lub analizą (min. 1 rok),
    • Bardzo dobrej znajomości MS Excel i doświadczenia w posługiwaniu się nim (pivot tables, vlookup),
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2,
    • Otwartości na nowe zadania i odpowiedzialności w ich realizacji,
    • Umiejętności wyciągania wniosków biznesowych i rekomendowania korzystnych rozwiązań.
    Oferujemy:
    • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych w największej firmy zarządzającej wierzytelnościami w Polsce,
    • Uczestnictwo w wielu ciekawych projektach,
    • Możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania swojej wiedzy,
    • Stabilne warunki zatrudnienia,
    • Pakiet świadczeń socjalnych.

    Informujemy, że administratorem danych jest KRUK S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Wołowskiej 8. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w/w przepisami prawa jest dobrowolne i następuje na podstawie dobrowolnej zgody.