Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Finansowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 31.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Wrocław 30613/001

    Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmy poszukujemy kandydata na stanowisko ANALITYKA FINANSOWEGO.
    Samodzielne i perpsektywiczne stanowisko stawiające duże wyzwania dla zmotywowanych analityków.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest rozpoznawalna, międzynarodowa firma (lider w swojej branży) o innowacyjnym profilu działalności z siedzibą w centrum Wrocławia.

    Opis stanowiska

    - Bieżące wsparcie przy sporządaniu różnych analiz finansowych
    - Przygotowywanie raportów z wyników finansowych i operacyjnych
    - Prognozowanie i budżetowanie
    - Udział w zamknięciu miesiąca
    - Usprawnianie procesów raportowych i narzędzi analitycznych
    - Czynny udział w spotkaniach zarządu, panelach dyskusyjnych, planowaniu strategii

    Profil kandydata

    - Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Ekonomia lub pochodne)
    - Doświadczenie na podobnym stanowisku
    - Podstawowa znajomość VBA
    - Proaktywna postawa w kontakcie z biznesem
    - Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
    - Samodzielność
    - Znajomość SQL - mile widziane
    - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy

    - Bezpośrednia współpraca z CFO grupy
    - Kontakt z międzynarodowym środowiskiem
    - Benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)
    - Konkurencyjne wynagrodzenie

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców