Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk IT

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Kapitałowa Integer.pl specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań dla branży pocztowej. W ciągu niecałej dekady od rozpoczęcia działalności staliśmy się spółką notowaną na warszawskiej giełdzie, stworzyliśmy blisko 10 tys. miejsc pracy w Polsce i rozwinęliśmy działalność w 22 krajach świata. To my wprowadziliśmy na polski rynek Paczkomaty InPost, które najpierw zdobyły serca 2 mln klientów w kraju, a dziś podbijają kolejne międzynarodowe rynki. Historia naszej firmy jest dowodem na to, że niezłomna ambicja, ciężka praca i żelazna konsekwencja są niezbędnymi składnikami sukcesu. Jeśli te wartości są bliskie także Tobie, zapraszamy do złożenia aplikacji.

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Analityk IT

    Miejsce pracy: Kraków

    Twoje zadania:

    • Weryfikacja zmian w projektach pod kątem ich spójności i zgodności z architekturą,
    • Współpraca z użytkownikami biznesowymi oraz z analitykami i deweloperami,
    • Wspieranie analiz biznesowych (reinżynieria procesów biznesowych, prowadzenie i organizacja warsztatów, zbieranie i uzgadnianie, dokumentowanie wymagań),
    • Prowadzenie analiz systemowych (projektowanie i rozbudowa funkcjonalności systemów informatycznych, tworzenie szczegółowej specyfikacji wymagań),
    • Przygotowanie dokumentacji systemowej i wsparcie w tworzeniu szczegółowych scenariuszy testowych (testy systemowe/UAT/testy integracyjne),
    • Realizowanie zadań w zespole zwinnym w metodyce SCRUM.

    Oczekujemy:

    • Znajomość zagadnień architektury zorientowanej na usługi (SOA) i związanych z nią technologii (Web Services, SOAP, XML),
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w mowie i piśmie (min. poziom B2),
    • Praktyczna znajomość notacji BPMN,
    • Umiejętność tworzenia dokumentacji biznesowej i technicznej,
    • Ugruntowana wiedza i doświadczenie w obszarze analizy w projektach IT popartych co najmniej,
    • 2-letnim doświadczeniem pracy na stanowisku analityka systemowego lub pokrewnym,
    • Wnikliwe analizowanie tematów związanych z projektem, umiejętność zadawania pytań i pozyskiwania wiedzy od klientów,
    • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z programowaniem i testowaniem oprogramowania,
    • Gotowość do nauki i umiejętność szybkiego uczenia się,
    • Umiejętności analityczne i twórcze podejście do rozwiązywania problemów,
    • Umiejętność modelowania wymagań, procesów biznesowych, danych oraz znajomość zagadnień związanych z inżynierią oprogramowania,
    • Umiejętność specyfikacji przypadków użycia.

    Mile widziane:

    • Znajomość narzędzi JIRA, Confluence,
    • Znajomość notacji UML,
    • Praktyczna znajomość MS Visio,
    • Uczestnictwo w projektach realizowanych przy użyciu metodyk. zwinnych.

    Oferujemy:

    • Pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce,
    • Pracę przy innowacyjnych projektach w skali globalnej z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
    • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój,
    • Elastyczne formy zatrudnienia, w tym B2B,
    • Dofinansowaną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy.

    Aplikacje prosimy kierować klikając w przycisk Aplikuj teraz.

    www.kariera.integer.pl

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Powodzenia!