Oferta pracy

Analityk IT

TUW PZUWO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Analityk IT
TUW PZUW

Twoje zadania:

  • Wsparcie biznesu w definiowaniu wymagań biznesowych
  • Zarządzanie wymaganiami w projekcie i sporządzanie specyfikacji analitycznej rozwiązań,
  • Opracowanie założeń do testów i odbioru oprogramowania
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów, wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania
  • Szacowanie pracochłonności prac związanych z realizacją proponowanych rozwiązań
  • Utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji analitycznej systemów
  • Doradztwo przy doborze rozwiązań informatycznych do zgłoszonych wymagań biznesowych
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie analizy

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz min. 3 letnie doświadczenie w analizie systemowej i biznesowej w obszarze IT
  • Posiadasz doświadczenie w pracy projektowej w charakterze analityka (mile widziane)
  • Znasz metodykę: Scrum, zarządzania projektami (np.PRINCE2) i posiadasz umiejętności modelowania procesów biznesowych
  • Masz wykształcenie wyższe kierunki: informatyka, finanse lub pokrewne
  • Zagadnienia technologii webowych są Ci znane
  • Posiadasz praktyczną znajomość UML, narzędzi typu CASE; Enterprise Architect – będzie dodatkowym atutem
  • Praca w zespołowa, samodzielność, umiejętność szybkiego uczenia się, komunikatywność, elastyczność w działaniu, zaangażowanie to cechy i umiejętności, które posiadasz
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu dobrym
  • Znajomość SQL, MS SQL Developer, Enterprise Architect oraz zagadnień z zakresu finansów w towarzystwie ubezpieczeniowym będą dodatkowym atutem

Korzyści dla Ciebie:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy