Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk - Konsultant Data Governance

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-08-21

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Zespół Risk Analytics specjalizuje się w projektach dla wiodących instytucji finansowych w Polsce i za granicą. Doradzamy klientom i pomagamy dostosować się do zmieniającego się otoczenia regulacyjnego. W zespole łączymy wiedzę merytoryczną oraz techniczną w zakresie analiz danych i procesów biznesowych.

Jednym z obszarów, w których pomagamy klientom jest zarządzanie jakością danych (Data Governance / Data Quality) dla celów regulacyjnych (BCBS 239, Solvency II, Rekomendacja D / Wytyczne IT KNF).
Analityk/Konsultant Data Governance
Miejsce pracy: Wrocław
Twoje zadania:
  • Udział w pracach dla Klientów z sektora finansowego
  • Analiza i dokumentacja procesów biznesowych Klienta
  • Analiza i dokumentacja przepływów danych
  • Ocena jakości danych i projektowanie rozwiązań mających na celu zapewnienie jakości
  • Projektowanie zasad, procedur i organizacji zarzadzania danymi i jakością danych
  • Budowanie dokumentów i opracowanie materiałów szkoleniowych
  • Wsparcie dla użytkowników
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne
  • Gotowość do pracy w międzynarodowym środowisku
  • Znajomości przynajmniej jednego z zagadnień: Data Governance, Data Quality, Data Lineage, Data Architecture, Business Process Modelling
  • Doświadczenie w realizacji projektów regulacyjnych (w szczególności BCBS 239, Solvency II, Rekomendacja D / Wytyczne IT KNF)
Dodatkowym atutami będą:
  • Znajomość aplikacji Collibra, DQITrack,
  • Doświadczenie w pracy z klientami wewnętrznymi / wsparciu procesów biznesowych realizowanych w modelu centrów usług wspólnych.

Oferujemy:

  • Udział w międzynarodowych projektach z obszaru analizy danych dla największych instytucji finansowych w Europie (m.in w obszarze prania brudnych pieniędzy, jakości danych)
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Udział w programie rozwoju zawodowego opierającego się na trzech filarach:
    • Zdobywaniu różnorodnych doświadczeń
    • Spersonalizowanym programie kursów i szkoleń
    • Coachingu i mentoringu
  • Program EY Care & Wellness – to min. karty sportowe, masaże biurowe, warsztaty edukacyjne i wiele innych
ey

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się