Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Kredytowy

  • Ciechanów, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie

    Miejsce pracy: Ciechanów

    Zadania:

    • analizowanie wniosków kredytowych,
    • przeprowadzanie analizy oceny ekonomiczno-finansowej,
    • strukturyzowanie transakcji kredytowych we współpracy z Doradcą Klienta,
    • sporządzanie raportów kredytowych.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii, rachunkowości, bankowości,
    • 2 lata doświadczenia w obszarze bankowości,
    • umiejętność analizy bilansu i rachunku zysków i strat i innych elementów sprawozdań finansowych,
    • doświadczenie w ocenie ryzyka kredytowego pojedynczej transakcji,
    • znajomość prawa bankowego i handlowego,
    • umiejętność oceny zdolności kredytowej klientów,
    • znajomość MS Office,
    • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • systematyczność oraz dobra organizacja pracy,
    • dobre zdolności komunikacyjne,
    • dyspozycyjność.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez  Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie ul. 3 –go Maja 3, 06-400 Ciechanów dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie, zgodnie z postanowieniami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych. (tekst jednolity z dnia 13 czerwca 2016 r. Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne.

    Uprzejmie informuję, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.