Ta oferta pracy jest nieaktualna od 123 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Microsoft Dynamics AX

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Interesuje cię stabilna praca w firmie dostarczającej rozwiązania informatyczne dla
    kilkunastu tysięcy użytkowników ?
    Jesteś otwarty na wyzwania w administracji publicznej ? Interesuje Cię usprawnianie procesów ?

    Do nowo tworzonego zespołu wsparcia i rozwoju aplikacji poszukujemy
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Analiza wymagań biznesowych klienta
    • Projektowanie/specyfikowanie rozwiązań w środowisku Microsoft Dynamics AX
    • Testowanie systemu
    • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników
    • Ścisła współpraca z zespołem programistów
    • Tworzenie dokumentacji biznesowej i technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji,
    • Realizowanie zadań zgodnie z obowiązującymi zasadami i przyjętą metodyką pracy

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Minimum 3 letniego doświadczenia w projektowaniu procesów biznesowych w systemie Microsoft Dynamics AX
    • Znajomości relacyjnej bazy danych Microsoft SQL Server 2012
    • Umiejętności analitycznego myślenia,
    • Umiejętności współpracy z zespołem programistów
    • Dobrej komunikatywności
    • Sumienności, obowiązkowości, dobrej organizacji pracy
    • Znajomość zagadnień finansowych lub celnych będzie dodatkowym atutem
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
    • Wyższego wykształcenia

    Oferujemy:

    świetna atmosfera
    atrakcyjne wynagrodzenie
    kawa i herbata
    parking dla rowerów

    biuro w centrum Warszawy
    doświadczony zespół
    prywatna opieka medyczna
    ciekawe projekty

    Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku proszone są o przesyłanie CV drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Stosownie do art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chmielna 85/87, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji”